В Метриці стала доступною наскрізна аналітикаДжерело – yandex.ru

Наскрізна аналітика дозволяє зв'язати заявки з сайту з оплаченими замовленнями з CRM. Тепер налаштувати її можна безпосередньо в Яндекс-Метриці. Так легше оцінити вплив онлайн-реклами в різних каналах на фактичні продажі.

Завдання, які вирішує наскрізна аналітика на базі Метрики:

  • порівняння окупності всіх рекламних систем;
  • пошук прибуткових і збиткових налаштувань реклами з деталізацією;
  • розподіл бюджету на рекламу на основі точних даних про окупність.

Підключити до Метрики можна абсолютно будь-яку CRM. Крім поширених Бітрікс24 та 1C підійдуть і створені власноруч варіанти, і системи управління сайтами на кшталт WordPress.

Користуватися цим інструментом можна безкоштовно в інтерфейсі Метрики. Там уже є готові інтеграції для Діректа, Маркета, Google Ads та Facebook, а зараз з'явиться і коннектор до amoCRM. Що стосується інших CRM-систем, їхні дані можна підключити по API.

Робота зі звітами наскрізної аналітики

Для порівняння окупності та ефективності рекламних каналів в Метриці є два аналітичних інструменти.

  1. Спосіб оцінки вибирається в звіті «Джерела, витрати і ROI»: ROI – коефіцієнт рентабельності інвестицій, а ЧРВ – частка рекламних витрат. Для оцінки окупності вони є рівноцінними.

На основі цих показників можна вирішити, яку рекламу варто оптимізувати, куди вкладати більше або припинити зовсім.

Зображення 1 до новини В Метриці стала доступна наскрізна аналітика

2. Звіт «Джерела замовлень» допомагає вивчити роботу кожного рекламного каналу. Це дає розуміння того, як підвищити продажі.

Зображення 2 до новини В Метриці стала доступна наскрізна аналітика

Порівнявши «Конверсію в замовлення» та «Конверсію в покупку», можна зрозуміти, з яким етапом воронки варто попрацювати в першу чергу. Також варто подивитися, чи відрізняється середній чек залежно від каналу.

Важливим є виключення зі статистики неоплачених або тестових замовлень. В Метриці можна буде побачити їхню кількість по кожній групі замовлень.
Щоб отримати звіти наскрізної аналітики, потрібно підключити до Метриці свій CRM і налагодити передачу даних про витрати на рекламу. Детальніше про це в блозі Метрики.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: