Новий підхід до персоналізованої реклами від FacebookДжерело – about.fb.com

Facebook розробляє новий підхід до персоналізованої реклами. Він ґрунтується на технологіях підвищення конфіденційності (Privacy Enhancing Technologies – PET). Цих технологій існує декілька.

Так, Secure multi-party computation (MPC) дозволить двом і більше організаціям працювати разом, обмежуючи ту інформацію, яку зможе отримувати кожна зі сторін. На всіх етапах отримання цієї інформації – передача, зберігання та використання - дані зашифрують.

Минулого року Facebook почав тестувати рішення Private Lift Measurement на основі MPC. Мета – щоб рекламодавці могли оцінити ефективність реклами. PLM стане доступний всім рекламодавцям у 2022 році.

Крім того, компанія Facebook відкрила вихідний код платформи для приватних обчислювальних рішень (Private Computation Solutions). Тепер будь-який представник галузі зможе розробляти продукти для вимірювання ефективності на основі MPC.

Вивчаються можливості застосування «On-device learning» – технології, яка може поліпшити взаємодію користувача з рекламою. Інновація полягає в тому, що це робиться шляхом обробки даних безпосередньо на його пристрої замість їхньої відправки в хмару.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: