Facebook додає можливості для просування бізнесу, розклад для Сторіз та новий тип рекламиДжерело – facebook.com

Facebook анонсував нові інструменти та функції, які допоможуть компаніям спілкуватися зі своїми клієнтами в інтернеті та більш ефективно рости.

Перше, про що варто сказати – у Business Suite розробники запустять нову опцію, яка дозволить користувачам створювати та планувати історії (Сторіз) Facebook та Instagram.

Планування сторіз

Планирование историй в Facebook

Нова опція дозволить вам створювати історії в додатку, а потім планувати їхню публікацію в Facebook та Instagram, вибравши «Створити історію» на головній сторінці або перейшовши на вкладку «Повідомлення та історії» в додатку Business Suite на iOS, Android або на комп'ютері. Заплановані публікації будуть показуватися у вашому календарі контенту в додатку Business Suite.

Facebook вперше пропонує планування Сторіз – в одному з інших інструментів управління, Creator Studio, можна планувати публікації каналів і відео (IGTV) у двох додатках, але планування історій не було. Ця функція дозволить вам краще будувати свою повну стратегію контенту, використовуючи єдиний інструмент календаря в Facebook та Instagram.

Планирование историй в Facebook

Крім того, тепер Facebook також дозволить користувачам Business Suite зберігати свої публікації в Facebook та Instagram у вигляді чернеток, додаючи ще більшу гнучкість планування для вашого підходу до Stories.
З огляду на популярність використання формату Сторіз, все більше брендів логічно прагнуть включити мобільніший вертикальний формат до своєї стратегії охоплення.
Ідея Сторіз полягає в тому, що вони є більш природними, показують реальні, актуальні апгрейди, тож використовувати їх є сенс навіть брендам, замість створення більш глянцевих, відполірованих рекламних акцій. Та й вдосконалення інструментів Діджитал зробило їх у будь-якому випадку більш професійними. Таким чином, планування історій тепер здається вигідніше для маркетологів.

Рекомендація сторінок

Також Facebook хоче додати новий елемент за допомогою відповідних рекомендацій сторінок під повідомленнями в стрічці новин.

Рекомендации ленты Facebook

Як показано, нова опція буде виділяти пов'язаний контент зі сторінок Facebook під повідомленнями, коли користувачі знаходять час, щоб перевірити (або навести курсор миші) на певні оновлення у своїй стрічці. Це дозволить людям перейти до спеціального списку каналів із зображеннями з цих сторінок, які можуть бути схожі на їхні інтереси.

Тематичні рекомендації в стрічці новин

Facebook протягом багатьох років намагався впровадити тематичні рекомендації в стрічку новин. Цей новий підхід фокусується на відкритті бізнесу і в цьому відношенні більше пов'язаний з поширенням електронної комерції Facebook через магазини та інші інструменти.

Facebook повідомляє, що нові рекомендації будуть відображатися в повідомленнях у стрічці, присвячених таким темам, як краса, фітнес і одяг, а також ресторанам, що дозволить користувачам переглядати контент пов'язаних компаній.

Facebook повідомляє, що нові рекомендації будуть показуватися в повідомленнях у стрічці, присвячених таким темам, як краса, фітнес і одяг, а також ресторанам, що дозволить користувачам переглядати контент пов'язаних компаній.

На даному етапі рекомендації проходять тестування на невеликій групі користувачів. На додаток до цього Facebook також пропонує кілька нових варіантів реклами, в тому числі:

  1. Нова мета «Конверсійні Ліди» для лідів. Вона дозволить рекламодавцям оптимізувати пошук потенційних клієнтів, які з найбільшою ймовірністю здійснять конверсію. Це може зробити рекламу для потенційних клієнтів ціннішою функціонально, а не орієнтованою на охоплення.
  2. Можливість конвертувати форми оголошень для потенційних клієнтів у шаблони Messenger для їхнього відстеження.
  3. Нові оголошення з викликом, які дозволять рекламодавцям показувати кнопку із закликом до дії у своїх оголошеннях.
Facebook Call Ads

Ці цінні доповнення знадобляться багатьом брендам. Вони безумовно допоможуть краще планувати - і, без сумніву, буде нова хвиля користувачів, які переходитимуть на Business Suite, щоб отримати вигоду з нових можливостей планування Stories.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: