Запущено the Offline Conversion Import helperДжерело – support.google.com

Команда Google Ads представила допоміжний інструмент для імпорту офлайн-конверсій. Він називається the Offline Conversion Import (OCI) helper. Дані, які можна дізнатися з його допомогою, використовуються для пошуку схожих потенційних клієнтів. Помічник OCI буде давати співробітникам компанії докладні інструкції для відстеження шляху потенційних клієнтів: від контакту з рекламою до здійснення угоди.

Що потрібно зробити, щоб почати роботу:

  1. Необхідно зайти на сторінку інструменту і налаштувати обмін даними між OCI та обліковим записом Google Ads. Рекламодавці можуть налаштувати інтеграцію з чинним рекламним аккаунтом або створити новий.
  2. Система запропонує відповісти на декілька запитань про бізнес, веденні реклами, відстеження даних та шляхи потенційних клієнтів до покупки. Також рекламодавцю потрібно буде заповнити відомості про команду, яка працює над просуванням, і прописати роль кожного співробітника в процесі ведення угоди.
  3. Потім кожен співробітник буде отримувати поштою повідомлення про необхідність діяти та докладні інструкції від помічника OCI.

Централізована панель керування допоможе рекламодавцям контролювати робочі процеси і відслідковувати прогрес.

Команда Google планує впровадити більше опцій до інструменту до кінця 2021 року.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: