Вийшло свіже інтерв’ю з Антоном ВойстриковимДжерело – youtube.com

 На ютуб-каналі "Точка G // як заробляють в IT" з'явився запис крутого інтерв'ю з Антоном Войстриковим – засновником і керівником компанії Clicklead.

Як і чому почали працювати з гемблінг-оферами?

– Була бінарка. На бінарку заливали. На той момент здавалося, що хочемо заробляти, вміємо в більшому обсязі працювати, і нам запропонували залити на опціони. І все просто склалося, що подивилися, спробували – так, гроші виводити там можна, ніби не скам, ніби вони медійкі закуповують, здається, ок тема.

Партнерка зараз прибуткова? Давай тоді розберемо, з чого складається.

– Партнерка складається з відділу розробки. Він досить дорогий, великий, десь з 70 людей. Є розробка, є байінг, є афеллятка, відділ пореклам, фінанси, і в кожному з них ще свої дроблення.

Який бізнес складніший – арбітражна команда або партнерка?

– Наша поточна версія партнерки – вона так чи інакше зав'язана на баїнгу, на інформації, на розробці, тому що ми даємо готові рішення. Ми в принципі за рахунок цього і добре рухаємося, ось. Тому це такий комплекс. Якщо брати класичну партнерку, де тобі не потрібні технології, це найпростіший бізнес, який я бачив. Класична партнерська програма – найпростіший бізнес, який є!

Ти приймаєш ризики цього бізнесу? Те, що він такий?

– Він сверхмаржінальний, надтоксичний. Тобто зараз з внутрішньої позиції я захищений, я розумію, як будувати правильно, у мене прозора структура, ну, всередині нормально працюємо. Бувають якісь дрібні тупняки, але всередині, скажімо так, ми хорошисти. Зараз, наприклад, труднощі зовні.

Інтерв'ю триває довше години, повністю його можна послухати тут:

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: