Вийшли оновлення Ad Mob для просування ігрових додатківДжерело – blog.google

Google анонсував нові інструменти для просування додатків ігор:

  1. Стратегія «Цільова рентабельність інвестицій у рекламу». Налаштування буде використовуватися в кампаніях типу «Взаємодія з мобільним додатком» (App Campaing for engagement, ACe). Однак доступною стане тільки при просуванні додатків для Android. Власники додатків зможуть з її допомогою коригувати ставки залежно від цінності, яку може принести гравець, здійснюючи дії в грі. Це дозволить оголошеннях ACe збільшити прибутковість по максимуму. Зараз функція доступна в закритому бета-тестуванні.
  2. Інструмент для додатків на Android, який буде автоматично спрямовувати теперішніх користувачів на екран завантаження програми. Це звільнить рекламодавців від потреби впроваджувати глибокі посилання при запуску кампаній з повторним залученням.
  3. Стратегія tROAS з оптимізацією по доходу від реклами всередині додатку. Вона дозволить отримати більше доходу від реклами внаслідок залучення гравців, які більш охоче взаємодіють з оголошеннями у додатку. Тестується в закритій беті.
  4. Виключення повторної установки. Рекламодавці зможуть забороняти показ реклами додатків користувачам Android, які раніше видалили гру. Теж тестується. За допомогою опції може ефективніше витрачатися рекламний бюджет.
Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: