Вийшли нові рішення для автоматичного встановлення ставок у Display & Video 360Джерело – blog.google 

У новому інтерфейсі Display & Video 360 зафіксовані одразу три зміни.

  1. Налаштування дій Floodlight, які раніше називалися пікселями, стало простішим. Тепер їх можна вибирати з запропонованого списку і надавати кожній дії власну вагу. Наприклад, якщо покупкам з високим чеком надати найбільшу вагу, то показ оголошень буде націлений не на кількість транзакцій, а на збільшення доходу.
  2. Також в Display & Video 360 можна оплачувати тільки покази у видимій області екрану. Медійне оголошення вважається показаним у видимій області екрану, якщо мінімум 50% його площі відображалося на екрані протягом секунди. А відеооголошення – якщо при його відтворенні мінімум 50% його площі відображалося на екрані протягом 2 секунд.
  3. З'явився новий звіт Bidding Insights. Він дозволяє побачити середню ціну за тисячу показів (CPM), які з більшою ймовірністю приведуть до конверсії або кліку. Мета полягає в тому, щоб допомогти зрозуміти, як при автоматичному призначення ставок збільшуються ставки за покази, які приносять великий прибуток. Також в Bidding Insights видно фактичну кількість показів, які, швидше за все, приведуть до досягнення мети. Статистика доступна після 7 днів активності рекламних кампаній.
Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: