Вийшов анонс сервісу Ads Creative StudioДжерело – blog.google

Google анонсував запуск Ads Creative Studio. Сервіс містить інструменти створення креативів для відео-, аудіо- та медійної реклами.

Незабаром він буде доступний в бета-версії:

  • для клієнтів Display & Video 360 – з кінця липня;
  • для деяких рекламодавців YouTube – з вересня;
  • додаткові функції для більшості користувачів – протягом найближчих місяців.

Усі інструменти, які раніше використовувалися в YouTube, Display & Video 360 та Campaign Manager 360, Ads Creative Studio об'єднає в одному сервісі.

Так, ось найбільш потрібні користувачам функції:

  1. Креативи на основі даних і HTML5. Знадобляться для запуску інтерактивної реклами, що настроюється, в Display & Video 360 та Campaign Manager 360.
  2. Director Mix: з його допомогою можна налаштувати креативи для різних аудиторій, створивши декілька версій оголошень YouTube з замінними елементами.
  3. Audio Mixer і динамічна аудиореклама. Дають можливість швидко створювати адаптовані аудіооб'яви для Display & Video 360.

Скоро в бібліотеці проектів Ads Creative Studio стане доступна робота з аудіокреативами. Користуватися бібліотекою проектів, як і всім сервісом, можна буде спільно з колегами.

Крім того, Google змінить процес створення креативів для аудіо-, відео та медійної реклами. З'явиться можливість вказати, які з елементів в оголошенні повинні бути налаштовані, і адаптувати зміст кожного елемента під аудиторію. Очікується, що це дозволить прискорити та спростити роботу.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: