В Україні розпочато спільний з Google проектДжерело – dou.ua 

Мета ініціативи – фіксація завданих російськими окупантами руйнувань в українських містах і селах. Роботу проводять Міністерство внутрішніх справ спільно з експертами корпорації Google.

Проект стартував зі звільненого міста Ірпінь. Він буде знаходитися в загальному доступі для людей, які хочуть володіти об’єктивними даними про місцевість і своє нерухоме майно.

За даними МВС, сервіси будуть створені окремо для правоохоронців і рятувальників. Вони зможуть використовувати його як інформаційно-довідковий ресурс для координації своїх дій та додаткової фіксації стану речей у регіоні.

Передбачається, що перші результати початку злагодженої роботи можна буде оцінити вже 11-17 квітня 2022 р. Фахівці Google обіцяють оприлюднити перші панорамні знімки зруйнованих вулиць та будівель у місті Ірпінь.

Заступник міністра внутрішніх справ Ігор Бондаренко зазначив: «Ми максимально хочемо охопити всі міста, що зазнали найбільших руйнувань, які безумовно потрібно зафіксувати. Ця інформація буде розміщена на Картах Google та буде доступна для широкого загалу. Увесь світ має бачити, як наші міста виглядали раніше та що з ними скоїв агресор».

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: