У рекламному акаунті Google Ads з’явилися цілі конверсії, інтеграція з Tag Assistant та ІнтерпретаціїДжерело – support.google.com

З'явилися нові опції для оптимізації та керування конверсіями:

  1. Цілі конверсії, які дозволяють вказати, для яких конкретних бізнес-цілей слід оптимізувати кампанії.
  2. Tag Assistant, вбудований у Google Ads, дозволяє виявити проблеми з діями-конверсіями та виявити помилки: неперевірені дії-конверсії, неактивні теги або відсутність недавніх конверсій.
  3. Інтерпретації повинні підвищити прозорість інтелектуального призначення ставок.

Цілі конверсії стануть новим способом досягнення цілей на рівні акаунту та кампанії. Для цього об'єднали дії-конверсії, згруповані на основі пов'язаних категорій.

Тепер в акаунті є три типи цілей конверсії:

  • стандартні цілі: додані дії-конверсії автоматично групуються у цілі конверсії відповідно до категорії, наприклад, «Покупки», «Контакти» або «Надсилання форм для потенційних клієнтів»;
  • цілі за замовчуванням для акаунту: найбільш значущі цілі для бізнесу;
  • цілі користувача (для досвідчених користувачів): їх можна створювати та додавати в будь-якій комбінації основних та додаткових дій-конверсій.

Tag Assistant інтегрований з Google Ads. Відтепер рекламодавці зможуть запускати перевірку тегів прямо в акаунті та в режимі реального часу побачать, які дії-конверсії правильно відстежуються.

Цілі конверсії

Інтерпретації є повідомленнями, що пояснюють причини змін цінності конверсії. Їхня мета – підвищити прозорість інтелектуального призначення ставок та спростити розуміння коливань цінності конверсії. Тепер вони доступні у пошукових кампаніях зі стратегіями «Максимальна цінність конверсії» та «Цільова рентабельність інвестицій у рекламу».

Інтерпретації
Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: