В Яндексі вийшло велике оновлення Пошуку – Y1Джерело – webmaster.yandex.ru

Яндекс представив нову версію пошуку, фішка якої – практично миттєвий пошук відповіді на запит. В оновленій версії пошуку є понад дві тисячі поліпшень, які впроваджувалися протягом року. Нові можливості пов'язані з пошуковими технологіями YATI та YALM.

Найбільш круті апдейти торкнулися:

  1. Швидких відповідей

Пошук максимально конкретизовано. Y1 отримав можливість швидко вибрати найбільш точну відповідь серед інших. Цей варіант показується вище решти органічної видачі та рекламних посилань – першим на сторінці видачі. З'явилися і зовсім нові категорії швидких відповідей, які описуються розширеними інформаційними запитами. Наприклад, [як знайти однакові title і description].

Щоб підвищити шанси компанії на потрапляння до швидких відповідей, сайт має бути якісним і добре відповідати на конкретний запит: точно, правдиво і без води.

  1. Пошуку всередині відео

Тепер пошук сам запускає ролик з моменту, де починається відповідь на питання, якщо запит простіше показати, ніж пояснити словами. Для цього він зіставляє запит з самим відео та зі звуковою доріжкою. Зараз пошук потрібного фрагменту працює для відео з інструкціями ("Як виконати що-небудь") і наразі тільки на мобільних пристроях.

Щоб потрапити до цього запиту, ролик повинен містити зрозумілу інструкцію та відноситися до категорії якісного DIY-відео. Передавати дані у пошук краще за допомогою розмітки та додавати до неї посилання на відеопотік.

3. Оцінок за відгуками

Для швидкого вирішення за відгуками алгоритми Яндекса тепер самі аналізують відгуки тапоказують зведену оцінку за різними параметрами.

4. Розумної камери

Для питань, які складно сформулювати у пошуку, є можливість звернутися до розумної камери. Якщо така камера бачить предмет, який можна купити в інтернеті, вона покаже його ціну і посилання на магазин. Отже, потрібно додати семантичну товарну розмітку та проілюструвати всі товари інтернет-магазину.

Більш детально дізнатися про нові можливості можна тут.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: