У Google Ads з’явилися нові опції масової зміниДжерело – support.google.com

У Google Ads та редакторі Google Ads з'явилася можливість масово змінити тип відповідності ключів з модифікатором. Це допоможе спростити управління рекламними кампаніями. Перетворити ключові слова з модифікатором потрібно на інший тип відповідності.

З кінця липня рекламодавці не зможуть створювати нові ключі з модифікатором широкої відповідності. Однак чинні ключі з модифікатором продовжать працювати.

Google запропонував такі інструменти для адаптації до цієї зміни:

  1. Використовувати рекомендацію «Видалити повторювані ключові слова» на сторінці рекомендацій. Це дозволить виділити повторювані ключові слова з модифікатором, якщо це ключове слово вже використовується у фразовій відповідності в тій же групі оголошень.
  2. Для спрощення зміни типу відповідності у ключових слів з модифікатором можна використовувати нові опції масового редагування в Google Ads та у редакторі Google Ads. Про ці опції можна дізнатися докладніше в довідковому центрі Google Ads.
  3. При зміні типу відповідності ключове слово з модифікатором буде видалене, замість нього створять нове ключове слово зі вказаним типом відповідності. Навіть після видалення ключа з модифікатором статистику за ним можна буде переглядати, але статистика нового ключа з обраним типом відповідності буде збиратися заново.

Рекомендації від Google на допомогу фахівцям:

  • відстежувати ефективність, і за потреби міняти бюджет (у будь-якому випадку трафік перший час може коливатися);
  • перевіряти сторінку рекомендацій регулярно. Рекомендація «Додати нові ключові слова» може допомогти зберегти охоплення ключових фраз;
  • використовувати широку відповідність з інтелектуальним призначенням ставок. Це дозволить охопити ще релевантніші пошукові запити, не знижуючи ефективність.
Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: