Поліпшення безпеки: двофакторна ідентифікація Google стане обов’язковоюДжерело – blog.google/

Оскільки тема надійності паролів останні роки є дуже актуальною, керівництво Google прийняло рішення зробити забезпечення безпеки в інтернеті пріоритетом. Компанія вважає, що один з найкращих способів захистити обліковий запис від зламаного або невірного паролю – використання додаткової форми перевірки.

Гарантуючи, що обліковий запис Google захищений декількома рівнями перевірки, компанія пропонує ввести двоетапну аутентифікацію (2SV) за замовчуванням. Використання мобільного пристрою для входу в систему дає користувачам більш безпечний та надійний спосіб аутентифікації, ніж використання одних паролей.

Компанія вбудувала ключі безпеки безпосередньо у пристрої Android та запустила додаток Google Smart Lock для iOS, тому тепер люди можуть використовувати свої телефони як додаткову форму аутентифікації.

Менеджер паролей, вбудований безпосередньо в Chrome, Android, а тепер й iOS, використовує новітні технології безпеки для захисту паролей на всіх сайтах і в додатках, які використовують користувачі. Він також інтегрований в перевірку безпеки Google з одним кліком, яка повідомляє, чи були зламані будь-які з паролей.

Нещодавно компанія запустила нову функцію імпорту паролей, яка дозволяє користувачам легко і безкоштовно завантажувати до 1000 штук за один раз з різних сторонніх сайтів до Менеджеру паролей.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: