У Facebook та Instagram відреагували на блокування хештегів #Bucha та #BuchaMassacreДжерело – unn.com.ua    

Тимчасове блокування Meta Platforms хештегів #Bucha та #Bucha Massacre, пов'язаних із повідомленнями про вбивство мирних громадян у Київській області, відбулося автоматично “...через важкий для сприйняття контент, який люди публікували за допомогою цих хештегів”.

Це пояснив прес-секретар Meta Енді Стоун – блокування відбулося через автоматизовані системи, які сканують насильницькі зображення. Коли про проблему повідомили, хештеги швидко розблокували.

Так, у Facebook та Instagram дозволяють публікувати важкий для сприйняття та насильницький контент, якщо він поширюється з метою підвищення поінформованості про можливі порушення прав людини. Але якщо він відвертий або підносить страждання, такий контент видаляють. Крім того, Meta додає попереджувальні позначки до деяких повідомлень – про те, що тема може зачепити користувача.

Нагадаємо, раніше правозахисні групи критикували підхід компанії до видалення насильницького контенту під час конфліктів. Відповідно до їхніх заяв, практика очищення даних із серверів через 90 днів призводить до видалення важливих доказів військових злочинів.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: