Створювати ролики Instagram простіше: шаблони, стікери та інші нові функціїДжерело – business.instagram.com

Сьогодні Instagram запускає нові функції, які допоможуть виразити креативність бренду та привернути аудиторію до створення роликів.

  1. Почніть із шаблонів

Шаблони дозволяють відтворити структуру іншого ролика та використовувати його як відправну точку. У шаблонах попередньо завантажені аудіозаписи та власники відеороликів, тому вам залишається тільки додати та обрізати ролики вашого бізнесу.

      2. Інтерактивні стікери

Опроси, вікторини, слайдери emoji тепер доступні на Reels, пропонують більше можливостей для взаємодії з вашим співтовариством. Експериментуйте з різними стікерами в роликах, щоб зацікавити глядачів.

     3. Діліться контентом від 15 до 90 секунд у ролику

Тепер у вас буде більше часу, щоб продемонструвати свої продукти у дії. Ви можете додавати звукові ефекти та використовувати функцію імпорту аудіо для додавання власного аудіо.

    4. Знімайте та видаляйте

Під час зйомки за допомогою камери Reels Camera ви можете натиснути кнопку повтору, щоб видалити щойно записаний кліп або записати інший дубль. Потім, під час редагування, ви можете перемикатися між дублями і вибирати моменти, що сподобалися, щоб зібрати ролик, що відображає ваше творче бачення.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: