Результати пошуку Bing «Російське вторгнення в Україну» показують дві шкали часу та розділ «Думки» Джерело – searchengineland.com 

Результати пошуку Microsoft Bing для запитів, пов’язаних із конфліктом в Україні, показують розділ «Думки» та дві часові шкали, одна з них у головній колонці, інша розташована на панелі знань.

Bing почав виділяти такі типи результатів, як коментарі у ЗМІ до поточних подій від позаштатних письменників,  у окремий розділ «Думки». Так, для запиту [ Україна Росія ] він містив 6 результатів від різних ЗМІ. Якщо вибране зображення недоступне, Bing покаже попередній перегляд статті. 

Розділ "Думки"

Для пов’язаних запитів Bing показує горизонтальну шкалу часу, яка з’являється в головній колонці результатів пошуку, та вертикально орієнтовану часову шкалу на панелі знань, тобто на правій панелі результатів пошуку. Хронологія включає усі попередні події з Дня незалежності України. Горизонтальна шкала часу в головній колонці показує лише події з 9 лютого 2022 по 5 березня 2022. Часова шкала основного стовпця містить посилання на джерела,  а часова шкала панелі знань їх не має.

Шкала часу
Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: