Останні оновлення Google Analytics 4Джерело – blog.google 

Google оголошує про нові функції звітності в GA4. Мета цих оновлень – допомогти рекламодавцям швидше отримати доступ до більшої кількості потрібних їм даних.

Наприклад, скоро оновиться інтерфейс Analytics. З'явиться нова навігаційна панель зліва. Вона була розроблена, щоб спростити користувачам швидкий та інтуїтивно зрозумілий перехід до різних звітів. Кожен розділ призначений для підтримки різних варіантів використання, і ці розділи будуть називатися «Робочі області». Їх можна буде згрупувати, що дозволить прискорити підготовку звітів і пошук потрібної інформації.

Це дасть глибше розуміння ефективності кампаній за допомогою автоматично створених статистичних даних.

Крім того, також буде додано новий набір параметрів настройки звітів. У робочій області адміністратори зможуть:

  • налаштовувати інтерфейс та звіти Analytics згідно з конкретними потребами команд;
  • вносити зміни в чинні звіти або створювати нові;
  • налаштувати навігаційну панель, щоб згрупувати звіти;
  • створити дашборди з потрібною інформацією.

Це дозволить скоротити час на підготовку звітів і пошук потрібної інформації.

Також для всіх ресурсів Google Analytics 4 буде доступна атрибуція на основі даних. Вона дозволить зрозуміти внесок кожної точки взаємодії у маркетингову воронку. Розширяться можливості моделювання конверсій для звітів. Також з'являться два нових звіти: про шляхи конверсії та про порівняння моделей.

  1. Звіт шляхів конверсії буде схожий на вже знайомий користувачам по Universal Analytics. Він дозволить відстежувати повний шлях споживача по різних каналах і буде включати візуалізацію конверсії, привласнюючи бали точкам взаємодії на кожному етапі до здійснення потрібної дії. Це допоможе маркетологам зрозуміти рентабельність інвестицій по цих каналах.
  1. Звіт порівняння моделей дозволить порівняти різні моделі атрибуції, щоб побачити вплив на різні канали. Він дозволить оцінити ефективність кампанії з використанням різних моделей атрибуції та зрозуміти, як кожна з них оцінює маркетингові канали. Так стане ясно, яка модель найбільш відповідає потребам бізнесу.
Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: