Новий спосіб покупки преміальних переглядів відео в TwitterДжерело – business.twitter.com

У рекламодавців стало більше можливостей максимізувати свої рекламні відеокампаніі Twitter. Соцмережа впровадила модель покупки "15-секундного (15s) перегляду", в якій пріоритет віддається залученим, тривалим результатам пошуку їхнього контенту. Ця нова одиниця ставок створена для забезпечення 15-секундних або завершених переглядів, виходячи з того, що наступить раніше. 

Первинне тестування показало, що рекламодавці, які використовували одиницю пропозиції 15s view, отримали в середньому на +89% більшу кількість завершених переглядів за умови 25% нижчої вартості за них. Плата за рекламу стягуватиметься на основі CPM.

Крім того, Twitter також додає деякі нові показники звітності у Twitter Ads Manager:

  1. Вартість перегляду 15s відео: загальна сума витрат, поділена на кількість переглядів, які досягають не менше 15 секунд.
  2. 15s переглядів відео: ці перегляди реклами зараховуються тільки в тому випадку, якщо ваше відео дивляться або 15 секунд, або 95% від загальної тривалості.
  3. Коефіцієнт переглядів відео 15s: показник розраховується шляхом ділення 15s переглядів відео на покази.

Twitter повідомляє, що 15-секундні одиниці ставок на перегляди тепер також стануть новою ставкою за замовчуванням для всіх кампаній в рамках мети "Перегляди відео". Ця опція незабаром буде доступна і для кампаній Pre-roll Views.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: