Новини реклами від FacebookДжерело – facebook.com

Команда Facebook анонсувала декілька оновлень, пов'язаних з підтримкою малого бізнесу і початком сезону продажів, а також новин, пов'язаних із запуском реклами.

  1. Тепер Facebook зможе відстежувати конверсії, які здійснюють користувачі iOS 14+, наведені рекламодавцем на сторонні сайти. Також рекламодавці зможуть оптимізувати рекламу додатків для конверсій. Вимірювання на основі агрегованих даних про події (AEM) буде враховувати конверсії, які користувач здійснив на доменах верхнього рівня або на сторонніх для рекламодавця сайтах.
  2. Також Facebook анонсував App AEM – вимір на основі агрегованих даних про події для власників додатків. За цим протоколом система зможе отримувати дані про події в додатках. Рекламодавці зможуть оптимізувати кампанії, що ведуть у додаток, для цінності або конверсії: система визначатиме, який користувач з більшою ймовірністю зробить цільову дію. Спочатку App AEM буде доступний для рекламодавців, які просувають програми через каталог Facebook.
  3. Для кампаній, які рекламують мобільні додатки на iOS 14+ та ґрунтуються на даних від SKAdNetwork: атрибуція стане враховувати покази, які не одразу привели до події-конверсії, а ліміт на кількість рекламних акаунтів для однієї програми виросте до дев'яти. Облік атрибуцією відкладених конверсій з показів дозволить рекламодавцям отримувати докладніші дані про шляхи користувача до конверсії в звітах.
  4. Новини торкнуться і власників декількох рекламних акаунтів, які просувають мобільний додаток. Тепер для однієї програми можна буде запускати до дев'яти кампаній з дев'яти акаунтів.
  5. Facebook буде показувати користувачам, які позитивно відреагували на оголошення малого бізнесу, повідомлення про користь персоналізованої реклами. Коли користувач поставить рекламної публікації реакцію like або love, він побачить повідомлення під оголошенням, в якому Facebook розповість про користь персоналізованої реклами для малого бізнесу і користувачів. Внизу повідомлення відобразиться кнопка із закликом до дії.
  6. Спроститься процес створення реклами в Facebook Business Suite, на бізнес-сторінці і в Ads Manager. У Facebook Business Suite з'явиться можливість створювати рекламу тільки для Instagram на ПК. Рекламодавцям також стануть доступні нові аналітичні дані, що допомагають вимірювати ефективність реклами, рекомендації по підбору цільової аудиторії і оптимізації кампаній та спрощений доступ до посібникам на Blueprint і в Довідці. Для реклами, яку запускають з бізнес-сторінки, Facebook об'єднує 11 цілей у три: автоматизована реклама, створення оголошення, просування чинної публікації. Процес створення реклами в Ads Manager спроститься для узгодження цілей кампанії з традиційними маркетинговими цілями: впізнаваність бренду, відвідуваність сайту, кількість лідів та продажів.
Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: