Новини від Facebook: автооптимізація реклами в Instagram та правила в історії дій Facebook AdsДжерело – facebook.com

Facebook представив оновлення для реклами в історіях Instagram. Поки вони доступні не всім. Тепер система буде автоматично оптимізувати оголошення та показувати людям креатив, який може їх зацікавити.

Серед оновлень Facebook Ads Manager:

  • перетворення оголошення за допомогою шаблонів для історій;
  • обрізка зображень до розміру 9:16;
  • перенесення довгого тексту в окрему історію.

Instagram може автоматично змінити оголошення за допомогою шаблонів, призначених для вертикальних повноекранних зображень – система визначить, які шаблони більше підійдуть до конкретної реклами та будуть найцікавіші для аудиторії. А після цього автоматично оптимізує оголошення.

Рекламодавці можуть переглянути всі доступні шаблони та вибрати, які з них використовувати в кампанії, натиснувши «View more variations». Втім, можна не використовувати готові шаблони для історій при наявності зображень зі співвідношенням сторін 9:16. При завантаженні креативу алгоритми Instagram визначать, чи можна обрізати зображення до необхідного співвідношення сторін без шкоди для оголошення.

Також Instagram зможе перенести текст, накладений на зображення, в окрему історію, якщо його довжина перевищує 100 символів.

Що стосується історії дій Facebook Ads, там почали відображатися автоматизовані правила. Завдяки оновленню рекламодавець зможе зрозуміти, які автоматизовані правила внесли зміни в кампанії, групи оголошень та оголошення. Необхідно вибрати хоча б одну з них і натиснути на значок «Показати історію» в меню праворуч, схожий на годинник. У таблиці будуть показані всі зміни, внесені у вибрані кампанії, групи оголошень та оголошення.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: