Нова система попереджень про порушення політики Google AdsДжерело – support.google.com

Оновлення системи попереджень про порушення політики будуть застосовуватися стосовно тих рекламодавців, які регулярно ігнорують вимоги.

Алгоритм її роботи надалі буде таким:

  1. Після першого порушення правил рекламодавець отримає стандартне повідомлення, і його реклама буде видалена.
  1. Після повторного порушення протягом 90 днів рекламодавцю відправлять перше попередження. Його акаунт заблокують на 3 дні без показів оголошень.
  1. Якщо порушення того ж правила повториться втретє протягом 90 днів з моменту першого порушення, то акаунт буде заблокований вже на 7 днів.
  1. Після четвертого порушення того ж правила протягом 90 днів після другого порушення акаунт заблокують назавжди.

У кожному такому випадку рекламодавець отримає електронного листа з інформацією про порушення. Якщо він вирішить, що попередження отримано помилково, то зможе подати апеляцію. У разі успішного її розгляду показ оголошень буде відновлено одразу.

Після першого або другого попередження рекламодавець зобов'язаний виправити порушення та письмово підтвердити це, щоб відновити показ оголошень. Термін дії попереджень закінчується через 90 днів, і якщо в акаунті не буде інших порушень, то система відновить хорошу репутацію.

З 21 вересня 2021 року попередження почнуть надходити за:

  • посібництво недобросовісній діяльності;
  • рекламу заборонених речовин, вогнепальної зброї, деталей для неї та супутніх товарів, вибухових речовин, інших видів зброї;
  • рекламу тютюну.
Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: