Microsoft Advertising оголошує про новий тип реклами для постачальників послугДжерело – about.ads.microsoft.com

Microsoft Advertising анонсувала професійні сервісні оголошення. Це новий формат реклами, розроблений для таких постачальників послуг, як страхові агенти, ріелтори тощо. 

Цей формат новий, але не зовсім. Microsoft Advertising випускає автоматичні типи оголошень для специфічних категорій. Тепер у компанії є формати реклами круїзів, автомобілів, турів та заходів, кредитних карток та медичного страхування. 

Оголошення професійних послуг також можна використовувати для просування регіональних офісів, філій або навіть національних брендів, які надають відповідні послуги. 

Цей тип реклами може запропонувати більшу ефективність для постачальників послуг. За даними Microsoft, на ранніх етапах цього пілотного проекту рекламодавці, які використовували професійні сервісні оголошення, змогли підвищити коефіцієнт конверсії приблизно на 60% порівняно зі звичайними текстовими оголошеннями. Середнє зниження CPA склало 67% порівняно із загальною ефективністю рекламних кампаній, повідомляє компанія. Але ефективність може змінюватися, тому важливо перевірити себе, щоб переконатися, чи підходить це засіб для ваших кампаній.

Подібно до інших типів оголошень, професійні сервісні оголошення відображатимуться в правій частині результатів пошуку Bing поряд з основними текстовими оголошеннями.

Новий тип реклами для постачальників послуг
Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: