Meta відкриває професійний режим Facebook для всіх авторів по всьому світуДжерело - facebook.com

Чудова новина для мікробізнесу та авторів контенту, котрі використовують Facebook! Так, ми перевірили, в Україні станом на 1.11.2022 опція Професійного режиму працює. Для перемикання потрібно зайти в Налаштування (три крапки кнопки меню праворуч) та активувати Turn on professional mode, далі треба дати згоду на підключення, ваш профіль позначатиметься як Digital creator. Готово, ваш профіль став професійним.

meta creators turn on
Вмикання професійного акаунту користувача

Сьогодні Facebook оголосив про глобальне розширення професійного режиму для профілів у Facebook, налаштування профілю, яке надає можливості кріейтора кожному, хто хоче стати творцем контенту, включаючи нові функції, які відкривають більше можливостей для монетизації та інструментів для підтримки зростання кріейторів у Facebook.

Facebook — це місце, де високоякісний оригінальний контент може викликати захоплюючі розмови, зближуючи людей через спільні інтереси на платформі. У професійному режимі можна використовувати професійні інструменти, щоб створити коло читачів, заробляти гроші на різних програмах монетизації та спілкуватися зі своєю аудиторією більш значущими способами. Все це можна тепер зробити в профілі, який вже є на Facebook.

Facebook innovations
Нові можливості платформи для творців контенту

Після першого запуску професійного режиму з обраними авторами у грудні 2021 року Meta тепер відкриває доступ для всіх авторів по всьому світу, надаючи більше можливостей авторам посилити свою присутність у застосунку.

Професійний режим надає доступ до цілого ряду аналітичних даних та інструментів монетизації, включаючи прямий доступ до таких функцій, як:

  • бонусна програма Meta Reels Play та Reels Collabs з доступною Аналітикою;
  • зірки для донатів аудиторії (доступні для Facebook Reels, Live Video та Video on Demand із новими форматами, такими як фото та текстові публікації);
  • оголошення In-stream відтепер запускаються на постійній основі для відповідних авторів професійного режиму, дозволяючи заробляти гроші, вмикаючи рекламу до, під час і/або після довгих відео на вимогу на Facebook;
  • підписки впроваджуються та тестуються в професійному режимі, щоб дати можливість шанувальникам підвищити рівень підтримки кріейторів та їх роботи, а також надати творцям контенту можливість налагодити глибші зв’язки з найвідданішими підписниками, ділячись вмістом лише для підписників.

Ads on Facebook Reels наразі проходить тестування у професійному режимі з групою творців по всьому світу. Цей формат реклами легко інтегрується у рілс, розміщуючи оголошення в рілс або між циклічними роликами, так можна буде отримувати гроші за перегляди рілс, розважаючи підписників.

Більше інформації — за посиланням на джерело новини вище.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: