LinkedIn презентує рекламу заходів та boost-публікаціїДжерело – searchengineland.com

У вівторок LinkedIn представила рекламні оголошення про заходи та можливість «підняти» звичайні публікації на сторінках брендів. Також платформа анонсувала інтеграцію Custom Streaming та Mobile Page Analytics.

Пости, які просуваються. Тепер бренди можуть збільшити охоплення своєї публікації прямо зі своєї сторінки в LinkedIn. Ця функція, відома як «Boost», створює кампанію в рекламному акаунті, пов'язаному з вашою сторінкою.

Зображення 1 до новини LinkedIn презентує рекламу заходів та boost-публікації

Щоб просунути пост, натисніть кнопку Boost над повідомленням, яке ви хочете просувати. Потім виберіть:

  • мету повідомлення (відвідування веб-сайту, обізнаність щодо публікації, обізнаність щодо події, участь в публікації або перегляди відео);
  • тип аудиторії для вашої розширеної публікації (на основі профілю, на основі інтересів або за шаблоном аудиторії LinkedIn);
  • мова й місце розташування вашої аудиторії;
  • додаткові критерії орієнтування (або вимкніть їх).

Потім встановіть денний бюджет та заплануйте публікацію.

Повідомлення можна підняти тільки один раз і тільки з одним зображенням. Пости, що містять опитування, документ, оголошення про вакансії або статтю Pulse, зараз не підлягають просуванню.

Оголошення про заходи. Цей новий формат реклами з'являється в стрічці LinkedIn і виділяє важливі деталі події: дата, час і спосіб реєстрації. Якщо контакти користувача висловили зацікавленість в участі, це також буде показано.

Зображення 2 до новини LinkedIn презентує рекламу заходів та boost-публікації

LinkedIn також запускає інструмент аналітики подій. Він надає організаторам заходів такі показники, як взаємодія відвідувачів з вашими публікаціями на заході, загальна кількість відвідувачів, унікальні відвідування заходів, основні посадові функції учасників і кількість глядачів на піку прямої трансляції.

Поряд з останніми рекламними продуктами LinkedIn також анонсувала дві функції, що підвищують зручність використання платформи: Custom Streaming (настроюється потокова передача) і Mobile Page Analytics (аналітика мобільних сторінок).

Настроюється потокова передача дозволяє користувачам вести прямі трансляції з LinkedIn Live через Zoom, WebEx і OBS, при цьому інтеграція для Microsoft Teams планується в найближчі місяці.

Mobile Page Analytics передає дані з LinkedIn Page Analytics у мобільний додаток платформи, дозволяючи користувачам бачити показники відвідувачів і передплатників та інформацію про зміст.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: