Конструктор сайтів Weblium підтримує створення сайтів для допомоги УкраїніДжерело – ua.weblium.com 

Український конструктор сайтів Weblium надає безкоштовний доступ до платформи всім, хто створює: 

  • платформи для підтримки біженців;
  • платформи для допомоги Збройним Силам України; 
  • сайти, які допоможуть воювати з агресором на інформаційному фронті.

Щоб одержати доступ до безкоштовного сайту на рік, потрібно написати у чат служби підтримки на сайті Weblium. Після цього ви зможете зробити свій сайт власноруч без допомоги програмістів чи дизайнерів.

Ось лише декілька прикладів сайтів, які працюють на користь українського народу та ЗСУ:

  1. UAhelpinfo – сайт, який містить інформацію для біженців про житло, транспорт, медичні та юридичні питання. Клікнувши на будь-яку країну, ви можете отримати необхідні дані. А якщо хочете запропонувати свою допомогу, є можливість розповісти про неї  в Телеграмі.
  2. Fund of Free and Caring – англомовний сайт для збору коштів. Фонд займається допомогою з виїздом та працевлаштуванням жінкам і дітям за кордоном. Інша активність фонду – продовольча. Лише за 21 день війни вони нагодували більше 15000 біженців, волонтерів та наших захисників. Задонатити та допомогти фонду можна через їхній сайт.
  3. I support Ukraine – сайт підтримки України. Активісти з Маріуполя допомагають евакуйовувати людей з міста, яке знаходиться на межі гуманітарної катастрофи. Разом з цим група волонтерів організувала цехи по відшиву одяг, а також допомагає з юридичним оформленням закупівель з-за кордону. Дізнатися реквізити для допомоги можна на сайті.
  4. Принцип свідомості – сайт громадської організації з однойменною назвою, яка допомагає українцям одразу в декількох напрямках: 
  • займаються евакуацією мирних жителів та доставкою гуманітарної допомоги; 
  • надають фізичну та психічну терапію для потерпілих;
  • допомагають переселенцям їжею, житлом та одягом. 

Підтримати ГО можна, зробивши разову пожертву або підписавшись на щомісячне пожертвування.

Усі співробітники Weblium працюють над забезпеченням безперервної роботи кожного сайту, створеного на конструкторі сайтів. Навіть війна не зупинить роботу, тому що вся інфраструктура знаходиться на серверах Google Cloud за межами України.

Конструктор сайтів Weblium підтримує створення сайтів для допомоги Україні
Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: