Конференція Google Marketing Livestream-2021: що новогоДжерело – support.google.com

1. Рекламодавці можуть протестувати кампанії Performance Max. Для цього потрібно звернутися до фахівця Google по роботі з аккаунтом або заповнити форму заявки. Ці кампанії скоро стануть доступні для тисяч рекламодавців, в тому числі тих, хто бажає збільшити продажі в інтернеті без використання фіда товарів Google Merchant Center (наприклад, в таких галузях, як розваги, технології та фітнес).

2. Отримати більш докладні дані про тенденції пошуку на сторінці статистики і підвищити ефективність своїх кампаній можна буде в найближчі місяці, коли Google представить наступну версію розділу Insights. Статистика включатиме три нові типи даних: прогноз попиту на найближчі 90 днів, категорії інтересів споживачів і статистику аудиторії.

Зображення 1 до новини Конференція Google Marketing Livestream-2021: що нового

3. Зробити оголошення в пошуковій мережі більш привабливими і цікавими тепер можна за допомогою розширення "Зображення". Можливість додавати до оголошень зображення тепер доступна рекламодавцям всіх країн.

4. За допомогою модифікаторів оголошень можна створити відразу кілька персоналізованих і релевантних адаптивних пошукових оголошень. Ця функція також тепер доступна рекламодавцям з будь-якої країни.

5. Списки електронних адрес, Customer Match, дозволять залучити клієнтів: вони дозволяють показувати персоналізовану рекламу, не порушуючи конфіденційності користувачів. Функція доступна майже всім рекламодавцям, оскільки рекламна система скасувала умови за обсягом витрат.

6. Стратегія призначення ставок "Цільова рентабельність інвестицій у рекламу" тепер доступна всім рекламодавцям, які використовують кампанії Video Action. А в найближчі місяці цю стратегію можна буде використовувати для оголошень Discovery.

7. Можна отримати більш точні дані в звітах по атрибуції. На додаток до точок взаємодії в кампаніях у пошуковій мережі та торгових кампаніях у всіх моделях атрибуції, включаючи атрибуцію на основі даних, будуть враховуватися точки взаємодії в КМС та на YouTube. Крім того, Google планує інтегрувати конверсії в додатках, пов'язані з цими точками взаємодії.

8. Щоб налаштувати точний облік всіх конверсій, потрібно додати розширене відстеження конверсій. Це дозволить отримувати повні дані по ефективності, не порушуючи конфіденційності користувачів, навіть якщо кількість доступних файлів cookie скоротиться.

9. Перевірити персоналізовану стрічку буде легко в додатку "Google Реклама". У найближчі кілька місяців там з'явиться корисна інформація та освітній контент, адаптований для бізнесу рекламодавця. Крім того, з'явиться можливість переглянути за допомогою програми "Google Реклама" виступи з конференції Google Marketing Livestream.

Зображення 2 до новини Конференція Google Marketing Livestream-2021: що нового

10. Для підприємців у сфері туризму будуть оновлені розширення для реклами готелів. На сторінку результатів пошуку готелів додана інформацію про житло для відпустки. Також покращена стратегія призначення ставок Комісія (плата за проживання), щоб спростити пошук клієнтів.

11. Нові формати оголошень і коригування ставок. За допомогою локальних кампаній також з'явиться доступ до нових форматів оголошень на Google Картах. У рекламі місцевого асортименту тепер можна вказати, що товар доступний для самовивозу сьогодні, а для функції "Забрати пізніше" запущено бета-тестування.

12. У кампаніях Video аction можна підключити фид Google Merchant Center. Це ж стане доступним для реклами Discovery в найближчі місяці.

13. Новий інструмент OCI з імпорту офлайн-конверсій для їхнього налаштування. Це дозволить оптимізувати кампанії так, щоб залучати більше зацікавлених потенційних клієнтів. Асистент допомагає автоматизувати управління проектом і надає докладні інструкції.

14. Планувальник охоплення з даними телереклами Video reach стане доступним в інших країнах у найближчі декілька місяців. Поки він працює у В'єтнамі, США, Франції та Японії. Інструмент допомагає прогнозувати охоплення і частоту показу кампанії на ТБ, YouTube і партнерських відеоресурсах Google. Вони допомагають збільшити охоплення за рахунок поєднання шестисекундних оголошень-заставок з можливістю пропуску і без неї.

15. Тепер на YouTube з'являться оголошення на основі фідів з кампаній для додатків. Останні почали працювати влітку минулого року, і спочатку така реклама показувалася в КМС.Відеозапис доповідей Google Marketing Livestream можна подивитися після реєстрації на сайті Google, де проходила конференція.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: