Зміни в програмі Google PartnersДжерело – support.google.com

На початку року компанія повідомила, що змінить структуру програми Google Partners, а також вимоги та переваги. Зміни допоможуть підтримувати Партнерів Google та їхніх клієнтів.

Нова програма Google Partners почне діяти в лютому 2022 року. У рамках цих змін в червні 2021 року запустять новий значок Партнера для тих, хто вже відповідає новим вимогам. Втім, до запуску свіжої версії програми можна використовувати існуючий значок та поточні переваги.

У лютому 2022 року новий значок Ведучого Партнера отримають найуспішніші Партнери в кожній країні. Щоб стати одним з них, необхідно:

  1. Виконати нові вимоги програми. Вони підрозділяються на три категорії: "Ефективність", "Витрати" та "Сертифікація". Виконання цих вимог перевіряється щодня.

Так, в керуючому акаунті Google Ads, зареєстрованому в програмі Google Partners, показник оптимізації повинен становити не менше 70%. Крім того, цей обліковий запис повинен забезпечити витрати на рекламу у всіх керованих акаунтах за 90 днів в сумі не менше 10 000$. І за третім параметром у компанії повинен бути хоча б один сертифікат по кожному продукту, в якому витрачаються кошти на кампанії, і не менше 50% фахівців зі стратегічного планування повинні отримати сертифікацію Google Ads.

  1. Входити у топ-3% Партнерів у вашій країні. Місце в рейтингу визначається з урахуванням ряду факторів, зокрема таких, як сумарні витрати в керованих акаунтах за рік, розвиток і утримання клієнтів, диверсифікація продуктів. Перед запуском нової програми Партнери отримають електронною поштою повідомлення про своє місце в цьому рейтингу.

Додаткову інформацію про підготовку до нової програми можна знайти на новому порталі, де зібрані рекомендації та корисні ресурси.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: