Інтерфейс десктопної версії Google News зазнав змінДжерело – blog.google

22 червня найстаріший новинний агрегатор Google News відсвяткував своє 20-річчя. На честь цієї дати Google запустив оновлену версію інтерфейсу Google News на комп'ютерах, яку користувачі можуть налаштовувати відповідно до своїх інформаційних потреб.

Новий вид інтерфейсу було розроблено з урахуванням відгуків користувачів новинного агрегатора. 

Він полегшує доступ до найважливіших новин, представляючи головні та локальні новини, а також персоналізовані добірки у верхній частині сторінки. Також користувачі мають можливість додати додаткові позиції в розділ локальних новин за допомогою фільтру, щоб не пропустити інформацію з місцевих джерел, що цікавлять.

Інтерфейс десктопної версії Google News зазнав змін

Ще в інтерфейсі з'явилися теми, що налаштовуються, вони дозволяють легко прокручувати матеріали і переходити до найбільш цікавих історій. Їх можна додавати, видаляти або перевпорядковувати на свій розсуд, просто натиснувши на синю кнопку налаштування у правому верхньому куті розділу «Ваші теми».

Щоб допомогти користувачам об'єктивно оцінити отриману інформацію, Google розширює функцію «Перевірка фактів» в оновленому інтерфейсі Google News, забезпечуючи доступ до більш повного контексту. Тепер можна перейти до джерел з перевіреними фактами та оцінкою від незалежних організацій за допомогою кнопки «Погляд з різних сторін».

У день свого 20-річчя, після майже 8-річної перерви, сервіс Google News знову запрацював в Іспанії. Це стало можливим завдяки Королівському указу-закону про впровадження директиви про авторське право в ЄС, яке було ухвалено у листопаді минулого року. Директива дозволяє платформам новин домовлятися з постачальниками контенту безпосередньо.

Зазначимо, сервіс Google News доступний у більш ніж 125 країнах та 40 мовами. 

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: