Імпорт з Facebook тепер є доступним у Microsoft AdvertisingДжерело – searchengineland.com

Microsoft Advertising тепер дозволяє рекламодавцям переносити свої кампанії, групи оголошень, бюджети, творчі ресурси та багато іншого з Facebook до мережі Microsoft Audience Network.

Facebook Import дозволяє рекламодавцям розширювати свої кампанії на Bing і Microsoft Audience Network, не витрачаючи зайвого часу на їхнє перенастроювання, майже так само, як це робить функція імпорту Google. Надання рекламодавцям можливості отримати більше від роботи, вкладеної в рекламу в Facebook або Google Ads, робить рекламу Microsoft простим варіантом для маркетологів, які хочуть масштабувати свої кампанії.

Ця функція була вперше анонсована як пілотна програма на заході Microsoft Advertising Elevate у квітні та зараз впроваджується для рекламодавців в США, Великобританії, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Франції та Німеччини. Facebook Import дозволяє рекламодавцям імпортувати до 10 000 кампаній для кожного облікового запису. Одночасно можна імпортувати тільки один обліковий запис Facebook Ads.

Повний список інформації, що імпортується з Facebook Ads, включає кампанії, назву кампанії, назву групи оголошень, оголошення, бюджети, розклад, ставки та стратегію ставок, геотаргетинг, віковий та гендерний таргетинг. Є нюанси того, як ця інформація передається.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: