Google прискорив збір даних для Brand LiftДжерело – support.google.com


Проведення дослідження Brand Lift від Google прискорено за допомогою технології Accelerated Flights, яка автоматично застосовується для всіх кампаній, створених 24 березня 2021 року і пізніше.

Тепер рекламодавці можуть перезапускати дослідження Brand Lift для тих же кампаній через 14 днів після завершення першого дослідження. Це відбувається завдяки опції Re-Measurement. Аналіз Accelerated Brand Lift і Re-Measurement тепер використовується для всіх досліджень кампаній Google Ads.
Так, тепер він триває кілька днів залежно від охоплення – замість чотирьох тижнів.

Інструмент Re-Measurement дозволяє повторно запустити завершене дослідження Brand Lift для тієї ж кампанії. Це дає можливість оцінити її результативність за більш пізні періоди. Його можна використовувати, якщо в акаунті Google Ads працює Accelerated Brand Lift або дослідження Accelerated Brand Lift вже завершено.

Перезапуск дослідження Brand Lift знадобиться:

  • після зміни креативів, орієнтування;
  • якщо необхідно періодично проводити дослідження;
  • щоб отримати додаткові дані після вже проведеного дослідження.

Час, за який рекламодавці повинні витратити бюджет для запуску Brand Lift, збільшився і становить 10 днів. Раніше термін становив 7 днів. Інші вимоги до бюджету не змінилися.

Якщо рекламодавець витратить потрібну суму швидше ніж за 10 днів, він отримає результати дослідження, як тільки набереться достатньо відповідей, йдеться в довідковому центрі Google Ads.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: