Google представив сьому версію Google Ads APIДжерело –  ads-developers.googleblog.com 

Google випустив сьому версію Google Ads API. Тут з'явилися нові ресурси, можливість управляти стратегією призначення ставок, а також тепер підтримуються звіти SKAdNetwork від Apple, повідомляється в блозі розробників.

Основні зміни в Google Ads API v7:

  1. У тестових акаунтах стали доступними нові активи: винесення (callout assets), структуровані описи (structured snippet assets) і додаткові посилання (sitelinks assets).
  2. Промоакції почали показуватися в чинних і тестових акаунтах.
  3. Підтримка звітів для SKAdNetwork. Ця функція дозволяє рекламодавцям дізнатися кількість і цінність конверсій SKAdNetwork, які вони отримують з додатків iOS.
  4. Планувальник ключових слів почав підтримувати уточнення ключів за допомогою параметрів продукту, діапазон дат для пошуку, що настроюється, а також запит агрегованих даних для згенерованих ключових фраз і ключів зі списку ключових фраз.
  5. Запрацювали нові мітки для спрощення фільтрації та вибору: ad_group_ad_label і ad_group_criterion_label.
  6. З'явилася можливість управляти симуляторами для стратегій призначення ставок.
  7. Оновили повідомлення про помилки перевищення ресурсу.
  8. Запрацювала рекомендація щодо коригування бюджету з урахуванням рентабельності інвестицій. Рекомендація показується, якщо система прогнозує, що коригування бюджету допоможе збільшити рентабельність інвестицій.

Щоб скористатися наявними можливостями v7, знадобиться оновити клієнтські бібліотеки та код. Вони будуть опубліковані на тижні з 3 по 9 травня.

Детальніше про зміни - в примітках розробників Google Ads API.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: