Google поділився планами переходу на єдину програму “Диск”Джерело – theverge.com

Google планує перевести користувачів свого сервісу синхронізації файлів на новий уніфіковане додаток, який використовуватимуть як звичайні споживачі, так і клієнти бізнесу. Він називається Drive for desktop.

Google планує почати переведення користувачів на перейменовану версію програмного забезпечення для синхронізації корпоративних файлів наступного тижня, 19 липня 2021 року. Компанія закликає людей, які використовували резервне копіювання і синхронізацію, розібратися з файлами до кінця вересня, перш ніж функції будуть заблоковані 1 жовтня.

За словами Google, мета консолідації додатків полягає в тому, щоб створити «потужний та уніфікований клієнт синхронізації» з кращими функціями як споживчих, так і корпоративних сервісів, які повинні бути простішими у використанні та в управлінні ІТ-командами.

Згідно з повідомленням у блозі Google, додаток має бути зрозумілим всім, хто використовував попередні сервіси Google. Диск забезпечить легкий доступ до файлів та світлин, що зберігаються у хмарі, і синхронізує будь-які файли, які ви виберете, у фоновому режимі, щоб вони завжди були в актуальному стані.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: