Google почне позначати найчастіше цитовані матеріали видачіДжерело – blog.google

Google підготував запуск декількох нових функцій у пошуку. Це розцінюється як допомога користувачам в оцінці інформації, що надходить.

Зокрема, алгоритм почне додавати новий ярлик highly cited ("часто цитовані") до тих результатів пошуку, які є першоджерелом для інших публікацій. Він з'являтиметься у Top Stories.

Функція незабаром буде запущена в США на мобільних пристроях, поки що тільки англійською мовою.

Новий ярлик з'явиться у:

  • попередньому перегляді новин;
  • інтерв'ю;
  • оголошеннях та прес-релізах.

Можливо, ярлик про високу цитованість дозволить звернути увагу користувачів на важливий контекст першоджерело, який може бути втрачений у наступних публікаціях.

Також Google розширить дію функції повідомлень про те, що надійних результатів на запит немає. Її запустили минулого літа. Ярлик rapidly evolving topics (теми, що швидко розвиваються) помітить ті новини, які створюються та публікуються в режимі реального часу. Він вкаже на те, що результати змінюються дуже швидко і новій темі може знадобитися час, щоб у видачі з'явилися результати з надійних джерел.

При пошуку англійською мовою в США ці повідомлення також включатимуть поради, які допоможуть користувачам критично оцінити інформацію та згодом повернутися до неї за потреби.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: