Google, як і раніше, використовує оригінальні заголовки сторінок для пошукового ранжуванняДжерело – searchenginejournal.com 

Нещодавно Google оновив заголовки сторінок, але пошукова система продовжить використовувати оригінальні заголовки сайтів для ранжування результатів.

Джон Мюллер з Google підтвердив, що оригінальний заголовок веб-сторінки буде, як і раніше, використовуватися для ранжування, навіть якщо він замінений в SERP. Про це він сказав під час запису Google Search Central 3 вересня 2021 року.

У відповідь на питання про те, чи будуть оригінальні заголовки використовуватися для ранжування, Мюллер відповів ствердно, хоча не гарантував зміни ситуації в майбутньому.

Якщо оригінальний заголовок спрямований на важливе ключове слово, і це ключове слово не фігурує в заміні Google, то воно буде далі використовуватися алгоритмами ранжування пошуку Google.

Крім того, Мюллер говорить, що веб-сайти не повинні міняти свої заголовки на ті, які вибирає Google. Заміни програми не є кращими заголовками за замовчуванням.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: