Google Play заборонить програми з функцією запису дзвінківДжерело – xda-developers.com 

Політика Google Play оновилася і тепер містить нові правила. Вони будуть внесені до Accessibility API з 11 травня. Один із них передбачає заборону додавання функції запису дзвінків за допомогою цього API для сторонніх розробників додатків.

У правилах програми для розробників Google Play Console говориться, що API для спеціальних можливостей не призначений для віддаленого запису дзвінків і не може запитуватись для цієї мети.

Співробітники Google пояснили, що ця зміна стосуватиметься лише сторонніх програм, які спеціально використовували Accessibility API.

У фірмовому додатку Google Phone вона залишиться, хоча в деяких країнах через регіональні заборони функція не працює. Крім того, і далі буде доступна в сторонніх оболонках, наприклад, MIUI та ColorOS:

«Якщо програма є номером за замовчуванням і попередньо завантажена, можливість доступності [функції] не потрібна для отримання доступу до вхідного аудіопотоку і, отже, не є порушенням. Оскільки це роз'яснення до чинної політики, нове формулювання застосовуватиметься до всіх програм з 11 травня».

Сторонні програми запису дзвінків раніше користувалися популярністю в Google Play, оскільки Android 10 Google повністю вимкнула запис дзвінків за замовчуванням.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: