Google нагадує про припинення підтримки розгорнутих текстових оголошеньДжерело – support.google.com 

Команда Google нагадала, що після 30 червня не можна буде створювати та редагувати розгорнуті текстові оголошення. Адаптивні пошукові оголошення стануть єдиним типом пошукових оголошень, який можна створювати або редагувати у стандартних пошукових кампаніях. Втім, чинні текстові оголошення залишаться й продовжать потрапляти до звітів про ефективність. 

Що рекомендує Google рекламодавцям

  1. Використовуйте як основу найефективніші розгорнуті текстові оголошення та стежте за якістю оголошень. Рекламодавці, яким вдалося підвищити якість оголошень з низької до відмінної, в середньому отримують на 9% більше кліків та конверсій.
  2. Перевіряйте Рекомендації в обліковому акаунті. Вони допоможуть швидко додати або покращити адаптивні пошукові оголошення.
  3. Закріплюйте заголовки та описи на певних позиціях у адаптивних пошукових оголошеннях. Це зручно, якщо ви хочете завжди показувати певну інформацію.
  4. Використовуйте варіанти оголошень. Так можна тестувати різні версії об'єктів та аналізувати їхню ефективність у різних кампаніях.
  5. Оцінюйте ефективність реклами за кількістю додаткових показів, кліків та конверсій на рівні груп оголошень та кампаній. Адаптивні пошукові оголошення дозволяють брати участь у більшій кількості аукціонів, тому показники на рівні оголошень, наприклад, CTR та коефіцієнт конверсії можуть не давати повної картини ефективності.
Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: