Google почне показувати на десктопах рекламу додатків для AndroidДжерело – blog.google

У блозі Google Ads представлені новинки для реклами додатків:

  • показ реклами додатків для Android на десктопах;
  • створення подій без поновлення коду;
  • data-driven атрибуція (DDA) для кампаній з діплінками та валідатор діплінків.

З червня Google почне показувати користувачам десктопної версії Google.com та КМС рекламу додатків для Android. Клікнувши на рекламу додатку в браузері на комп'ютері, користувач потрапить на сайт Google Play Store для комп'ютерів і зможе встановити додаток на будь-який пристрій Android, пов'язаний з його обліковим записом Google Play.

Зображення 1 до новини Google почне показувати на десктопах рекламу додатків для Android

Втім, рекламодавцям, у яких вже запущена реклама додатку на Android, не знадобиться міняти налаштування кампанії. Дані по трафіку з десктопів та ефективності реклами автоматично підтягнуться до звітів кампанії в розділ «Комп'ютери».
Тепер для створення призначеної для користувача події не потрібно втручання в код і поновлення коду програми: створення та зміна подій в мобільному додатку є прямо в інтерфейсі Google Analytics.

Зображення 2 до новини Google почне показувати на десктопах рекламу додатків для Android

Додано data-driven атрибуцію (DDA) для кампаній з deep links, щоб допомогти рекламодавцям відстежити, які канали та взаємодії з рекламою приносять конверсії. Так ставки для кампаній будуть призначатися ефективніше.

Зображення 3 до новини Google почне показувати на десктопах рекламу додатків для Android


Крім того, Google оновив валідатор посилань на контент і калькулятор впливу. Ці інструменти дають можливість оцінити рентабельність інвестицій у рекламу, дозволяють дізнатися, які типи діплінків працюють і як виправити ті, що не є робочими.

Зображення 4 до новини Google почне показувати на десктопах рекламу додатків для Android
Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: