Джерело – youtube.com
У новому випуску Google Search Central про реакцію на повідомлення про порушення авторських прав розповіла Аврора Моралес.
Так, є три важливі речі, які потрібно запам'ятати:
- Те, що при поширенні контенту вказана особа правовласника, ще не робить його використання законним або дозволеним.
- Існують винятки з цих випадків, коли можна використовувати роботу, захищену авторським правом, без отримання дозволу. Відповідно до закону, деякі несанкціоновані види використання контенту вважаються «сумлінним використанням» або «добросовісною угодою». Приклад: використання контенту для таких цілей, як критика, коментарі, новинні репортажі, навчання або дослідження.
- Подавати повідомлення про порушення авторських прав можуть тільки правовласники або їхні уповноважені представники. Інші особи можуть не знати, чи є в когось дозвіл на використання даного матеріалу, а Google завжди намагається уникати видалення законного контенту і спиратися на достовірні відомості.
Якщо ви відправляєте в Google повідомлення про порушення авторських прав, то в заяві необхідно встановити прапорець, який підтверджує ваші права на цей контент.
Google не виступає посередником у суперечках про авторське право на певний матеріал. Отримавши повне і обгрунтоване повідомлення про порушення авторських прав, Google видаляє зазначені в ньому матеріали, як того й вимагає закон. Якщо в Google надходить обґрунтоване зустрічне повідомлення, то воно передається особі, яка подала запит на видалення контенту. Якщо і тоді проблема все ще не вирішена, сторони, що конфліктують, можуть вирішити це питання в судовому порядку.