Google може видалити контент, який порушує закон про авторське правоДжерело – youtube.com

У новому випуску Google Search Central про реакцію на повідомлення про порушення авторських прав розповіла Аврора Моралес.

Так, є три важливі речі, які потрібно запам'ятати:

  1. Те, що при поширенні контенту вказана особа правовласника, ще не робить його використання законним або дозволеним.
  2. Існують винятки з цих випадків, коли можна використовувати роботу, захищену авторським правом, без отримання дозволу. Відповідно до закону, деякі несанкціоновані види використання контенту вважаються «сумлінним використанням» або «добросовісною угодою». Приклад: використання контенту для таких цілей, як критика, коментарі, новинні репортажі, навчання або дослідження.
  3. Подавати повідомлення про порушення авторських прав можуть тільки правовласники або їхні уповноважені представники. Інші особи можуть не знати, чи є в когось дозвіл на використання даного матеріалу, а Google завжди намагається уникати видалення законного контенту і спиратися на достовірні відомості.

Якщо ви відправляєте в Google повідомлення про порушення авторських прав, то в заяві необхідно встановити прапорець, який підтверджує ваші права на цей контент.

Google не виступає посередником у суперечках про авторське право на певний матеріал. Отримавши повне і обгрунтоване повідомлення про порушення авторських прав, Google видаляє зазначені в ньому матеріали, як того й вимагає закон. Якщо в Google надходить обґрунтоване зустрічне повідомлення, то воно передається особі, яка подала запит на видалення контенту. Якщо і тоді проблема все ще не вирішена, сторони, що конфліктують, можуть вирішити це питання в судовому порядку.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: