Google Discover виключає 5 видів контентуGoogle оновив політику Google Discover, виключивши з рекомендованих п'ять видів контенту. Особи, що публікують його, повинні взяти інформацію до відома і, відповідно, внести зміни до плану.

Деякий контент не старіє з часом: він не є свіжим для інтернету, але може бути новим для людини, що переглядає Google Discover. За допомогою цієї програми Google показує контент, цікавий користувачам мобільних телефонів, без їхнього пошуку. Він відрізняється від Google Search тим, що Google автоматично вибирає тип контенту для відображення на основі недавньої історії пошуку та інших факторів. Користувач також може управляти Google Discover на основі своїх переваг, вибирати типи оновлень, які хоче бачити в Discover у додатку Google, і блокувати певні види контенту, який представляє інтерес.

Оновлення Google для документації на сторінці підтримки Discover тепер містить приклади п'яти типів контенту, які не будуть відображатися в ньому за відсутності контексту:

  1. Заяви про прийом на роботу.
  2. Петиції.
  3. Форми.
  4. Репозиторії коду.
  5. Сатиричний зміст.

Окремо варто зупинитися на сатиричному змісті. Причина, з якої він може бути проблематичним, полягає в тому, що користувачі не завжди в змозі визначити, чи є контент справжнім чи ні. Його можна легко прийняти за справжні новини.

Таким чином, щоб забезпечити зручність для користувачів, Discover прагне представити контент, відповідний для каналів за інтересами, наприклад, статей і відео, а також фільтрувати небажаний чи той, який може заплутати читачів.

Зазвичай, коли Google випускає нову зміну алгоритму, яка призначена для видалення певних типів сайтів з показу, деякі сайти ненавмисно «застряють» і втрачають трафік. Випадково видалені сайти називаються помилковими спрацьовуваннями.

Історично Google отримує відгуки про помилкові спрацьовування та у відповідь вносить зміни для поліпшення алгоритму, щоб мінімізувати кількість помилкових спрацьовувань.

За словами пошукового маркетолога Лілі Рей в LinkedIn, ярлик «Сатира» на сайтах може використовуватися там, де є перебільшені заголовки. Це схоже на випадок помилкового спрацьовування, коли Google позначає весь сайт як сатиру і припиняє показувати його в Google Discover.

Надалі особи, що публікують контент, можуть захотіти відстежувати ефективність свого трафіку в Google Discover і модерувати заголовки статей, щоб пом'якшити будь-які перебільшення.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: