Google April 2023 Reviews update завершивсяДжерело

Google підтвердив, що  випуск оновлення оглядів за квітень 2023 року  завершено. Оновлення оглядів за квітень 2023 року почало випускатися приблизно о 12:00 за східним часом 12 квітня. Розгортання цього оновлення зайняло 13 днів після його оголошення. Таким чином, це оновлення почалося 12 квітня й тривало до 25 квітня 2023 року.

Google April 2023 Reviews Update має на меті підвищити якість і корисність оглядів, доступних користувачам, а також надати більш актуальну та надійну інформацію. Це оновлення містить покращення у виявленні та видаленні відгуків про спам і підробленого вмісту відгуків.

Це оновлення виходить за рамки попередніх оновлень оглядів продуктів від Google, щоб оцінити відгуки на будь-яку тему, яку можна перевірити, зокрема:

  • Послуги та підприємства.
  • Напрямки.
  • Медіа (наприклад, ігри, фільми).

Google змінив назву своєї «системи оглядів продуктів» на «систему оглядів» і змінив мову в багатьох частинах своєї інструкції щодо оглядів продуктів, щоб тепер застосовуватися до всіх типів оглядів.

Google використовує машинне навчання та штучний інтелект для виявлення неякісних або фальшивих відгуків. Їхні системи з часом стають кращими, виявляючи шаблони, які вказують на неавтентичні відгуки. Все важче обдурити алгоритми.

Оновлення може спричинити певні коливання рейтингу, особливо для сайтів, які значною мірою покладаються на відгуки як частину свого вмісту та брендингу. Сайти з високим відсотком неякісних або неприродних відгуків піддаються найбільшому ризику падіння трафіку. Сайти високоякісних оглядів можуть мати покращення.

Оновлення відгуків від Google за квітень 2023 року є вагомим нагадуванням про прагнення компанії надавати користувачам максимально корисну та актуальну інформацію.

Нові сигнали, які використовує Google, скоріш за все, будуть надавати перевагу оглядам, написаним експертами, та оглядам, які містять поглиблений аналіз.

Google, швидше за все, віддасть перевагу відгукам, які коментують та якими діляться в соціальних мережах. Наприклад, відгук, прокоментований кількома іншими користувачами, швидше за все, вважатиметься більш цінним, ніж огляд, який не прокоментували інші користувачі (джерело).

Як наслідок, звичайним користувачам може бути важче писати відгуки, які добре позиціонуються в результатах пошуку Google.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: