Google Analytics 4: нові метрики для аналізу відвідувачів та доходуДжерело – support.google.com

У розділі «Analysis» в Google Analytics 4 додано декілька корисних показників. Зазвичай вони використовуються для аналізу ігор, але також їх можна застосувати й для інших додатків або сайтів.

Метрики, які додані – комбінації показників користувачів та доходу. Наприклад, враховуються користувачі, які вчинили хоча б одну покупку за останні 7, 30 або 90 днів, і, припустимо, середній дохід від покупок всіх відвідувачів з певним середнім чеком.

Крім того, Google Analytics почне вимірювати час взаємодії користувачів з додатками для більш ефективного ведення журналу подій. Цей параметр призначений для подій, які автоматично збираються, він дозволить більш правильно їх реєструвати та підсумково зменшить кількість виділених подій user_engagement, що відправляються SDK.

Про ці зміни Google вже оголошував раніше. Відомо, що вони не впливатимуть на функції інтерфейсу GA4, такі як звіти або аналіз. Але в аналітиків, які використовують BigQuery, може з'явитися потреба змінити запити BigQuery, пов'язані з залученням користувачів. Детальніше про це можна прочитати в російськомовній Довідці.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: