Facebook розвиватиме аудіоформатиДжерело – about.fb.com/

Facebook планує запустити інструменти для створення аудіо прямо на платформі. Вони дозволять перетворити мову на текст, додавати звукові ефекти та робити просторове аудіо – звук з ефектом об'ємного звучання.
Також протягом декількох місяців у додатку з'явиться можливість слухати подкасти, підбирати їх за інтересами та включати у фоновому режимі, не залишаючи платформу.

Нові інструменти дозволять користувачам записувати Soundbites – короткі креативні звукові записи, в яких можна ділитися анекдотами, жартами, віршами та багатьом іншим, пояснили в компанії.

Live Audio Rooms


Ще Facebook почне тестувати голосові кімнати – Live Audio Rooms, записи з яких можна буде публікувати у форматі подкастів. Окрім цього, влітку вони з'являться не тільки в Facebook, але й в Messenger.

Крім голосових кімнат, користувачам стане доступна монетизація нових функцій сервісу: творці аудіокімнат зможуть брати гроші за доступ у вигляді покупки або підписки, а у слухачів з'явиться можливість підтримувати творців через сервіс Facebook Stars або відправляти пожертвування на доброчинність.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: