Facebook випустив серію відеопорад по SMM



У березні Facebook презентував нову серію відеоінтерв'ю під назвою «SMM-навички». Серія складається з семи коротких відеокліпів, записаних менеджерами успішних компаній. Колеги готові поділитися своїми напрацюваннями, аби поліпшити результативність соцмереж –  підвищити відгук аудиторії та збільшити її залученість.

Кожне відео містить інформацію про використання рекламних інструментів Facebook для просування брендів. І має декілька відмінних лайфхаків – навіть ті, хто добре розбирається в тематиці, напевно, знайдуть для себе дещо корисне.

Вже випущені 4 відео, в яких висвітлювалися актуальні питання. Так, у першому епізоді засновник і генеральний директор бренду спецій Diaspora Co. Сана Джавера Кадрі виділила три поради:

  1. Фотографії та естетичне сприйняття бренду – ось що варте витрачених на це зусиль.
  2. Дозвольте аудиторії інформувати ваш контент – легше зрозуміти, чого вона хоче, якщо поставити питання в коментарях до повідомлень.
  3. Варто прив'язати публікації в соціальних мережах до магазинів Facebook та Instagram. Взаємозв'язок вашої історії контенту з вашими продуктами може допомогти поліпшити зв'язок зі споживачами.

У другому відео інтерв'ю дає Лоріза Макміллан, голова соціальної служби Unbothered. Вона вважає, що:

  1. Дуже важливий UGC (краудсорсінг користувацького контенту) як інструмент побудови комунікацій. Власнику невеликого бізнесу варто лише прокоментувати фото з Instagram, і компанія готова розмістити його в своїй стрічці. Це може бути відмінним способом зміцнити позиції бренду в інтернеті.
  2. Якщо у вас є чіткі параметри того, як повинні виглядати брендовані публікації, це може зіграти велику роль у встановленні впізнаваності та ідентичності бренду.
  3. Керувати своїм контентом зручно за допомогою Facebook Creator Studio. Макміллан хвалить можливості сервісу в області аналітики і планування.

Третє відео з серії включає поради щодо ефективного маркетингу від Джолін Сим, директора MOB, агентства цифрового маркетингу. Ключові поради Сім:

  1. Купуйте рекламу, яка відповідає вашим бізнес-цілям. Переконайтеся, що ви маєте на увазі остаточний результат для кожної кампанії.
  2. Реклама в Messenger може бути відмінним способом налагодити особистий зв'язок з клієнтами та часто може включати автоматизовані елементи, щоб знизити навантаження на відповідь.
  3. Брендам варто враховувати динамічну рекламу Facebook, яка автоматично показує потрібні продукти людям, які проявили інтерес до вашого бренду.

У четвертому відео з цієї серії викладаються ключові поради про те, як вчитися у вашій аудиторії та відповідним чином адаптувати свій підхід в SMM від команди Persol.

1. Органічний і платний контент урівноважують один одний для максимального збільшення охоплення та зростання. Ставлячи за мету максимальне залучення аудиторії, варто починати з органічних продуктів та потім використовувати платні публікації, щоб посилити сильний контент, показати продукт, і в кінцевому підсумку залучити нову аудиторію.

2. Розуміння аудиторії вашого бренду також є ключовим, що поширюється на використання користувацького контенту в вашому підході. Це може допомогти зміцнити зв'язки з брендом, що має вирішальне значення для максимального залучення в обміні повідомленнями. Кожна платформа вимагає окремого підходу.

3. Слухайте свою аудиторію. Безумовно, брендам варто прислухатися до того, що говорять їхні клієнти, і брати їхні думки до уваги. Persol прагне активно взаємодіяти з клієнтами, щоб максимізувати взаємодію зі спільнотою та дізнатися більше про їхні переваги. У цьому зручність соціальних мереж – не потрібно чекати, поки люди прийдуть і розкажуть свої історії, можна запитати їх.

Стежити за продовженням серії відеоінтерв'ю можна на сторінці Facebook.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: