Facebook додасть нові інструменти для групДжерело – about.fb.com

Facebook оголосив про деякі нововведення для груп:

  1. Основне – це позначення «Експерт групи», яке стане ще одним способом виділити провідних учасників у групах. Їхні повідомлення та коментарі тепер будуть виділені. Адміністратори груп зможуть призначити стільки експертів, скільки захочуть. Facebook тестував цей варіант протягом останніх декількох тижнів.
  2. У адміністраторів з'явиться можливість шукати експертів у певних темах за межами своїх спільнот. Потім вони можуть звернутися до цих користувачів, щоб залучити їх до обговорень як експертів. Потенційно це знижує навантаження на модерацію для адміністраторів. На початковому етапі вибір буде обмежений ігровими та фітнес-групами.
  3. Facebook також впроваджує нову опцію «автоматичних запрошень», яка дозволить менеджерам сторінок, також керуючих групами, запрошувати своїх найактивніших підписників сторінки приєднатися до цих груп.

Розширення можливостей взаємодії може бути особливо корисним для брендів, оскільки багато хто з передплатників їхніх сторінок може не знати, що є можливість спілкуватися і знаходити корисну інформацію в брендових групах.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: