Додані нові функції призначення ставокДжерело – support.google.com

Додані основні сигнали у звіт про стратегію призначення ставок. Зараз користувачам Google доступний перегляд основних сигналів тільки для кампаній, в яких використовується цільова ціна за конверсію та максимальну кількість конверсій. Але надалі ці сигнали стануть доступні для кампаній у пошуковій мережі з використанням цільової рентабельності інвестицій в рекламу та максимальної цінності конверсії. Сигнали дозволяють дізнатися, які чинники впливають на ефективність кампанії.

Тепер можна застосовувати сезонні коригування ставок на рівні керівника облікового запису, а не створювати їх для кожного окремого облікового запису. Рекламодавець може повідомити про очікувані зміни коефіцієнту конверсії у зв'язку з майбутніми заходами, наприклад, запуском продукту.

Реалізація ставок з максимальною цінністю конверсії буде успішнішою за допомогою рекомендацій. Ці рекомендації планують відображати для відповідних кампаній в пошуковій мережі, що допоможе рекламодавцю отримати більше цінності конверсії в рамках бюджету.

Изображение к новости Добавлены новые функции назначения ставок-1

Прогнозувати ефективність тепер легко за допомогою симуляторів цільового відсотка отриманих показів. Завдяки цій зміні простіше зрозуміти, як коригування цільового відсотка отриманих показів може вплинути на вартість, відсоток отриманих показів та кількість кліків.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: