Апдейт Telegram: реакції, QR-коди, прихований текстДжерело – telegram.org

В останньому апдейті Telegram стали доступні реакції, QR-коди з унікальним оформленням, автоматичний переклад повідомлень, прихований текст та багато інших нововведень.

Запуск анімованих та інтерактивних емодзі

Тепер деякі з таких емодзі можна використовувати у вигляді реакцій.

Щоб надіслати швидку реакцію 👍, натисніть на повідомлення двічі.

Для вибору інших реакцій – наприклад, 😁 🎉 😱 🔥 👎 – натисніть повідомлення один раз (для iOS: затисніть його пальцем).

Змінити емодзі для швидкої реакції можна в налаштуваннях.

На Android: Налаштування чатів > Швидка реакція. iOS: Стікери та емодзі > Швидка реакція.

У особистих чатах реакції включені завжди. У групах та каналах адміністратори вибирають, чи дозволити реакції і які саме емоди будуть доступні в чаті.

Вони можуть увімкнути реакції у профілі чату: Змінити > Реакції.

Прихований текст

Можна виділити частину набраного повідомлення та застосувати форматування «Прихований». Цей текст не відображається ні в повідомленнях, ні в списку чатів та оповіщення.

Щоб переглянути прихований текст, торкніться його.

Переклад повідомлень

Telegram запустив переклад будь-якою мовою будь-якого повідомлення прямо в додатку.

Опцію можна увімкнути у розділі Установки > Мова. Щоб перевести повідомлення, натисніть на нього (для iOS: затисніть пальцем) і виберіть Перевести в меню. У налаштуваннях можна вибрати мови, які не потрібно перекладати.

Для перекладу на Вашому пристрої має бути встановлена ​​iOS 15+ або будь-яка версія Android. Список доступних мов залежить від вашої операційної системи.

QR-коди з налаштуваннями оформлення

Ви можете створити QR-код для переходу в профіль будь-якого користувача, у якого є публічне посилання. Можна створювати QR-коди для груп, каналів та ботів.

Як швидко створити QR-код: натисніть на нову іконку поруч із публічним посиланням у профілі користувача або чату та виберіть відповідні кольори та візерунок. Код можна зберегти, надрукувати, надіслати через Telegram або інші програми. QR-код для власного публічного посилання можна створити в Налаштуваннях.

Оновлені меню у програмі для macOS

У програмі Telegram для macOS оновилися всі меню з правого кліку. Так, додані покращена навігація та анімовані іконки для кожного пункту меню.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: