Анонсовано запуск Google Ads API v8Джерело – ads-developers.googleblog.com

У блозі Google Ads Developer обіцяють наступного тижня опублікувати оновлені клієнтські бібліотеки та приклади. Це необхідно для того, щоб скористатися восьмою версією API, яку анонсував Google.

Основні зміни, представлені в новій версії:

  1. Google додав у API підтримку запуску стратегій для декількох акаунтів з одного керуючого. Також з'явиться новий ресурс AccessibleBiddingStrategy, що дає доступ з правом тільки для читання до всіх стратегій призначення ставок, доступних клієнту.
  1. З'явилася можливість отримувати ярлики за допомогою параметра CustomerClient.applied_labels під керівництвом головного  облікового запису.
  1. Для підтримки більшої кількості можливостей типу реклами параметр CallOnlyAdInfo замінений на CallAdInfo. Оновлений параметр дозволяє додавати текст після URL-адреси, що відображається в оголошенні, за допомогою полів CallAdInfo.path1 і CallAdInfo.path2.
  1. Додано підтримку завантаження конверсій ClickConversion з додатковою інформацією стосовно проданих товарів.
  1. За допомогою декількох полів, доданих в TransactionAttribute та UserAttribute, можна зв'язати додаткову інформацію щодо проданого елемента. Аналогічно – й записи про покупку при завантаженні даних користувача за допомогою UserDataService або OfflineUserDataJobService.
  2. Google додав підтримку розумних кампаній, яка дозволяє створювати, відстежувати та управляти їхніми типами. У керівництві з розробки зазначено, що при створенні кампаній рекламодавець складає оголошення, з урахуванням таргетингу вибирає теми ключових слів і задає бюджет. Реклама буде автоматично показуватися в Google Пошуку, Gmail, на Google Картах, YouTube або сайтах партнерів Google.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: