Таргетована реклама мобільних додатків: у чому особливістьУ вас мобільний додаток і ви замислюєтеся, яку рекламу запустити, щоб якнайшвидше монетизувати свою розробку? Звичайно, таргетовану рекламу в соціальних мережах.

  1. Багатомільйонна аудиторія. Якщо точніше, 2,81 мільярди людей користуються сервісами корпорації Facebook (Facebook, Messenger, WhatsApp та Instagram) щодня.
  2. Локальний та націлений таргетинг. Третина населення планети надають дані про своє місцезнаходження, вік, поле, сімейне становище, а алгоритми визначають типи пристроїв, платіжні можливості та інтереси.
  3. Мінімальний бюджет. Запустити рекламу можна з будь-яким бюджетом, а алгоритм прорахує покази. Facebook не має обмеження щодо бюджету на рекламну кампанію.
  4. Потужні рекламні інструменти. З їхньою допомогою можна постійно оптимізувати кампанію, змінювати креативи, тестувати нові варіанти, аналізувати ефективність.

У чому особливості таргетингу мобільних додатків?

1. Вибір цілі.

Для реклами мобільного додатку або гри є доступними 3 цілі:

  • трафік;
  • конверсії;
  • встановлення програми.
Таргетована реклама мобільних додатків. Цілі для реклами

Рис. 1 – Цілі для реклами мобільного додатку

Мета “Трафік” підійде при виході на ринок, запуску нової фічі, повному апгрейді програми. Ця мета є ознайомчою, щоб користувач перейшов з соцмережі на вашу сторінку в App Store або Google Play.

Поки додаток є новим, у нього мало завантажень та відгуків, система не просуває його в пошуковій видачі, тому на старті просто необхідно залучати трафік. Так радять робити спеціалісти, які мають досвід просування додатків та ігор в Google Play та App Store – наприклад, професіонали ASO просування.

Мета «Конверсії» призначена для покупок всередині програми – тобто ваша програма безкоштовна, але всередині користувач може щось купити (підписку, повний набір інструментів тощо). Просуваючи не додаток загалом, а конкретну опцію, вибирайте мету «Конверсії».

Мета «Установка програми» – універсальна, її можна використовувати для знайомства з вашим продуктом, просування утиліти або окремої функції, для реклами товарів усередині програми.

2. Налаштування.

У Facebook Ads Manager під час запуску рекламної кампанії основні налаштування є стандартними. Ви вибираєте мову, регіон, визначаєте аудиторії, додаєте креативи та бюджет. Але є пункти, які можна налаштувати лише за реклами мобільних додатків.

Тип мобільного пристрою.

На підготовчому етапі ви реєструєте свій продукт у Facebook for Developers для його інтеграції до системи. Ви повинні завантажити версію для iOS та Android.

Запускаючи рекламу, виберіть тип мобільного пристрою відповідно до завантаженої версії. Також варто враховувати, що якщо ваша утиліта призначена лише для iPhone, і не підтримується на iPad та Mac, виключіть ці варіанти у полі пристроїв.

Таргетована реклама мобільних додатків. Поле відповідності програми

Рис. 2 – Поле відповідності програми

Швидкість підключення до мережі.

Можливо, ваша програма чи гра є настільки універсальними, що не вимагають підключення до інтернету, але в більшості випадків це не так. Тому звузьте аудиторію і покажіть рекламу тільки тим, хто має оптимальну швидкість підключення, щоб вони отримали задоволення від використання вашого продукту! Для цього достатньо заповнити поле «Підключення через мережу».

Таргетована реклама мобільних додатків. Вибір швидкості підключення до мережі

Рис. 3 – Вибір швидкості підключення до мережі

Кількість натиснутих оголошень мобільних програм, які використовував користувач.

Заповнюючи це поле, ви обмежуєте показ реклами для тих, хто ніколи або лише декілька разів переходив по рекламі мобільного додатку. Швидше за все, ці користувачі погано реагують на такий контент і не є вашою цільовою аудиторією.

Таргетована реклама мобільних додатків. Розширені налаштування тарегтингу

Рис. 4 – Розширені налаштування таргетингу

Зв’язки > Показ реклами лише тим, хто вже використовував програму.

У цьому полі ви можете вибирати та виключати людей, які користуються вашим додатком. Обов’язково використовуйте чекбокс під час налаштування реклами для мети «Конверсії», а також можете тестувати цей варіант за мети «Трафік», використовуючи відповідні креативи.

Таргетована реклама мобільних додатків. Налаштування зв'язків

Рис. 5 – Налаштування зв’язків

3. Креативи.

Просувати мобільну програму або гру досить складно, оскільки передбачити інтерес того чи іншого користувача не завжди вдається. Тому тестування і ще раз тестування під абсолютно різні групи аудиторій – обов’язкове до виконання.

Для реклами мобільних додатків можна вибрати лише 3 формати оголошень:

  • одне фото;
  • одне відео;
  • кільцева галерея.

Ми рекомендуємо використовувати відео чи анімацію, а також галерею (карусель).

Відео найкраще представить ваш продукт, покаже його зсередини. Завдяки такому формату ви наочно продемонструєте інтерфейс та функціонал утиліти, представите персонажів гри. У форматі відео набагато простіше донести інформацію, ніж розписувати її текстом.

Підсумуємо: таргетована реклама мобільних додатків має низку особливостей. Проте саме вона приносить рекламодавцям високий показник конверсії за оптимальний бюджет.
Завдяки величезній аудиторії користувачів Facebook, налаштуванням локалів та конкретизації інтересів ви зможете побачити результати від реклами найближчим часом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: