Що потрібно враховувати при проектуванні сайтуЛюди часто не розуміють, наскільки важливо мати надійний план перед початком веб-проекту. Вони просто починають витрачати гроші і погіршують ситуацію. Якщо ви хочете зробити свій веб-проект успішним, ви повинні зосередитися на деяких важливих факторах. Наприклад, якщо розпочинаєте проект веб-розробки, не знаючи характеру свого бізнесу, ви ніколи не отримаєте хороший, надійний сайт. Свій веб-ресурс треба розробити, відштовхуючись від вашого бізнесу та пропозиції послуг.

У цій статті ми обговоримо ключові речі, які слід розглянути, перш ніж почати роботу над веб-проектом. Давайте розберемося детальніше.

1. Назва домену

Перш ніж інвестувати будь-які гроші у власний проект веб-розробки, ви повинні підібрати гарне доменне ім’я. Воно не повинно бути дуже складним і містити будь-які числа. Спробуйте отримати доменне ім’я, яке закінчується крапкою com. Переконайтеся, що ви досконало дослідили тему і не маєте справу з простроченим доменом з поганою історією в минулому. Якщо ви придбаєте таке доменне ім’я, у вас будуть великі проблеми з пошуковою оптимізацією.

2. Фактори SEO

Значна частина вашого проекту веб-розробки пов’язана з пошуковою оптимізацією. Якщо ви створюєте веб-сайт, який не оптимізований для пошукових систем, користувачі не знайдуть вас на онлайн-ринку. Переконайтеся, що у вас є тег заголовку та мета-тег для кожної сторінки вашого сайту.

3. Вибір хостинг-провайдера

Щоб забезпечити успіх вашого проекту веб-розробки, вам потрібно знайти надійний хостинг. Деякі люди часто витрачають величезні гроші на проекти розробки веб-сайтів, але вибирають дуже дешевого хостинг-провайдера. Замість цього краще використовувати безкоштовний і швидкий хостинг для вашого веб-сайту, який має перевірену історію. Вибираючи з безкоштовних хостингів, переконайтеся, що вони також мають платні послуги. Якщо це не так, ви не повинні приймати їхню пропозицію.

4. Знання свого бюджету

Виходячи з власного бюджету, сформулюйте план, щоб ви могли найняти професіонала для виконання проекту веб-розробки. Деякі люди часто наймають початківців-розробників і намагаються скоротити свій бюджет. Таким чином вони отримують неякісну роботу, яка не приваблює поглядів. Якщо інтерфейс веб-сайту недостатньо зрозумілий та легкий у навігації, ви ніколи не залучите клієнтів. Отже, не поспішайте та дізнайтеся більше про свій бюджет, щоб ви могли масштабувати обсяг роботи.

5. Зосередьтеся на своєму логотипі

Ви не повинні починати розробку свого веб-сайту, не маючи готового логотипу. Розробники постійно переглядають його під час свого проекту розробки веб-сайту, оскільки це допомагає їм створити сайт, який добре синхронізуватиметься з логотипом. Він не повинен бути надто складним, але має передавати просте повідомлення вашим потенційним клієнтам. Якщо необхідно, найміть професійного дизайнера логотипу та виконайте цю роботу.

6. Встановіть крайній термін

Не варто розпочинати свій проект веб-розробки без кінцевого терміну. Проект без дедлайну більше схожий на мертвий проект. Ви повинні встановити конкретні часові межі, за які розробники виконають свої завдання. Створюючи дедлайн для вашого проекту, переконайтеся, що приділяєте достатньо часу своєму розробнику. Якщо ви дасте їм занадто мало часу, вони працюватимуть поспіхом, і якість веб-сайту не відповідатиме вашим очікуванням.

7. Вчіться у своїх конкурентів

Попросіть своїх розробників вивчити ваших конкурентів. Роблячи це, вони отримають чітке уявлення про те, що ви шукаєте. У більшості випадків, якщо розробники належним чином вивчають конкурентів, вони придумають кращий веб-дизайн. Ви також можете надати їм реферальні посилання на веб-сайт вашого конкурента, і це значно допоможе розробникам.

Однак намагайтеся не робити свій веб-сайт надто складним. Ресурс має бути дуже простим, і будь-який користувач інтернету повинен мати доступ до всієї інформації, що зберігається на вашому сайті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: