Розширення оголошень в Google AdsЖоден рекламодавець не відмовиться від більш ефективного налаштування акаунту. Саме перелік розширень, що пропонує Google, дає можливість внести додаткову інформацію про компанію, яку можна додати в оголошення Google Ads.

Розширення – це елементи з додатковою інформацією, які відображаються в оголошеннях крім заголовків, описів та URL. Розглянемо їх докладніше.

1. Переваги, які дають розширення в Google Ads

Якщо користуватися всіма запропонованими розширеннями, то ймовірність того, що ви досягнете маркетингових цілей компанії, значно підвищується. Отже, яку користь вони здатні принести:

 1. Оголошення стають більш помітними для аудиторії за рахунок збільшення зайнятого місця й привабливості.
 2. Поява додаткових релевантних відомостей в оголошенні приводить до того, що по ним частіше клацають, отже, вони приводять більше клієнтів.
 3. Використання розширень дає користувачам можливість переходити на товар, що їх зацікавив, або послугу безпосередньо з результатів пошуку.
 4. Розширення оголошень часто дозволяють збільшувати кількість кліків або отримувати стільки ж, але за меншою ціною за кожен. Втім, потрібно підбирати оптимальне поєднання розширень для конкретної рекламної кампанії.
 5. Можуть підбиратися автоматично з урахуванням декількох факторів, в тому числі статистики з ефективності та налаштування цільової аудиторії.
 6. Цими розширеннями легко управляти – їх можна експортувати або переносити між рівнями (акаунт, кампанія, група оголошень);
 7. Оскільки за розширеннями є статистика, можна моніторити їхню ефективність.

Хочете більш ефективно налаштувати рекламний акаунт та отримати максимум користі? Для цього потрібно вирішити, які з запропонованого асортименту розширень будуть корисні для вашого бізнесу.

Розширення оголошень бувають такими, що налаштовуються (ручними) та автоматичними. У ручних розширеннях рекламодавець самостійно вносить інформацію про свою компанію, в автоматичних Google Ads робить це сам.
Багато які з розширень за замовчуванням відносяться до автоматичних, але їх можна й налаштувати вручну. Метод ручного налаштування є більш вигідним, якщо замислюватися про перспективу – він дозволить завжди контролювати ту інформацію, яку побачать користувачі, і надавати унікальність кожному своєму оголошенню.

2. Ручні розширення

Google Ads пропонує рекламодавцям 10 розширень, що налаштовуються вручну:

 1. Розширення «Додаткові посилання»

Розширення Sitelink передбачає додаткові посилання, які можна додати у пошукове оголошення. Мета – збільшити релевантність кліків згідно з потребами клієнтів. Має максимум 35 символів. Десктопне розширення дозволяє використовувати 6 посилань, мобільне – тільки 4.
Максимальний ефект може бути отриманий в брендових кампаніях або при використанні ключових слів із широкою відповідністю.

Розширення оголошень в Google Ads «Додаткові посилання»

Рис. 1

 1. Розширення «Уточнення»

Розширення уточнень аналогічне розширенню додаткових посилань, тільки без можливості кліку. Дає додаткову інформацію та зберігає в фокусі заклик до дії. Дуже добре підходить для широкої відповідності ключових слів. Презентує унікальну торгову пропозицію. Можна використовувати не більше 25 символів.

Розширення оголошень в Google Ads «Уточнення»

Рис. 2

 1. Розширення «Структуровані описи»

Структуровані описи надають три додаткові рядки тексту, щоб виділити ключові аспекти бізнесу. Серед них є Бренди, Курси, Місця, Моделі, Програми навчання, Стилі, Типи, Послуги та інші.
Тут можна додати до 10 різних типів значень до структурованих описів.

Розширення оголошень у Google Ads «Структуровані описи»

Рис. 3

 1. Розширення «Зображення»

У оголошення можна додати до 20 зображень, але Google радить використовувати лише 3 – 4.

Розширення оголошень в Google Ads «Зображення»

Рис. 4

 1. Розширення «Форми для потенційних клієнтів»

Тут можна додавати форму, яка буде збирати контактні дані потенційних клієнтів одразу з пошуку.

Розширення оголошень у Google Ads «Форми для потенційних клієнтів»

Рис . 5

 1. Розширення «Номери телефонів»

Дозволяє показувати номер телефону компанії в оголошеннях, при цьому на мобільному пристрої користувачі можуть зателефонувати в один клік, натиснувши на розширення.

Розширення оголошень в Google Ads «Номери телефонів»

Рис. 6

 1. Розширення «Ціни»

Демонструє продукти і послуги з прозорою ціною безпосередньо в оголошенні. Але з’являється тільки тоді, коли оголошення знаходиться на першій позиції.

Розширення оголошень в Google Ads «Ціни»

Рис. 7

 1. Розширення «Промоакції»

Просуває комерційні пропозиції, купони, акції. Зазвичай розміщуються з позначкою цінника, так оголошення стає помітнішим.

Є чотири варіанти запропонованих акцій:

 • грошова знижка: 3 $ з кожної покупки;
 • відсоткова знижка: 5% тільки сьогодні;
 • знижка до певної суми: знижка до 10 доларів;
 • знижка до певного відсотка: знижка до 75% від вартості.
Розширення оголошень в Google Ads «Промоакції»

Рис. 8

 1. Розширення «Адреси»

Це розширення Google Ads є корисним для великих брендів, які ведуть бізнес по всій країні. З його допомогою легко знайти найближчі магазини для покупки потрібної користувачу продукції. Зараз це розширення існує для мереж роздрібних продажів і автосалонів у США, Австралії, європейських країнах.

Розширення оголошень в Google Ads «Адреси»

Рис. 9

 1. Розширення «Посилання на додатки»

Це розширення дозволяє додати кнопку завантаження мобільного додатка біля пошукового оголошення. Воно прикріплює під текстовим оголошенням потрібну іконку, ім’я та кнопку заклику до дії, що налаштовується.

Розширення оголошень в Google Ads «Посилання на додатки»

Рис. 10

3. Автоматичні розширення

Алгоритми Google пропонують 6 типів автоматичних розширень, які можуть бути додані до текстових оголошень:

 1. Розширення «Рейтинги продавців»

Додає рейтинг магазину з 5 зірок відповідно до цілого ряду надійних джерел відгуків Google.

Розширення оголошень в Google Ads «Рейтинги продавців»

Рис. 11

2. Розширення «Динамічні структуровані описи»

Показує в оголошенні інформацію про різні категорії сайту рекламодавця або іншу інформацію, яку Google вважає релевантною.

Розширення оголошень в Google Ads «Динамічні структуровані описи»

Рис. 12

3. Розширення «Динамічні додаткові посилання» – посилання на популярну пропозицію або популярний контент на веб-ресурсі.

Розширення оголошень у Google Ads «Динамічні додаткові посилання»

Рис. 13

4. Розширення «Динамічні уточнення»

Якщо на цільовій сторінці рекламодавця є дані про компанію, які можуть залучити потенційних клієнтів, вони можуть з’являтися у вигляді динамічних уточнень. Наприклад, “Сертифіковані спеціалісти з досвідом роботи від 10 років”.

Розширення оголошень в Google Ads «Динамічні уточнення»

Рис. 14

5. Розширення «Автоматичні номери телефонів»

Розширення оголошень у Google Ads «Автоматичні номери телефонів»

Рис. 15

6. Розширення «Автоматичні адреси»

Розширення оголошень в Google Ads «Автоматичні адреси»

Рис. 16

Автоматичні розширення оголошень Google Ads формує за замовчуванням, якщо контент на цільовій сторінці сайту можна використовувати для цього (наприклад, на сторінці вказані номер телефону, адреса, запропоновано опис категорій товару).

4. Як ефективно використовувати розширення

Підводячи підсумки, виділимо декілька аспектів для ефективного використання розширень Google Ads:

 1. Складайте розширення так, щоб вони були зрозумілі та давали максимум корисної інформації вашим потенційним клієнтам.
 2. Застосовуйте всі доступні в Google Ads розширення, які підходять для ваших оголошень. Точно підійдуть для будь-якого бізнесу структуровані описи, контакти (адреси й телефони), додаткові посилання.
 3. При їхньому створенні варто виділити логіку показу. На рівні облікового запису розміщуються одні види розширень, більш загальні, а на рівні окремих груп додають, відповідно, більш релевантні.
 4. Відстежуйте статистику розширень, міняйте їх, якщо стратегія себе не виправдовує, та тестуйте інші їхні поєднання. Якщо автоматичні розширення, які формує Google, погано впливають на ефективність оголошень, то вимикайте їх своєчасно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: